1616 – Joanna Grzechowiak – Plan zbawienia w 3D dla dzieci

1616

Wnioskodawca: Joanna Grzechowiak   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 5,000 PLN

Plan zbawienia w 3D dla dzieci to projekt realizowany przez Joannę Grzechowiak i Alicję Bylinę. Celem projektu jest w bardzo przystępny sposób zapoznać dzieci (a przy okazji ich opiekunów) z planem zbawienia.
Grupy dzieci po zarejestrowaniu się przeprowadzone będą przez przewodnika przebranego za anioła przez wystawę zawierającą 8 stanowisk, dotyczących: Pisma Świętego, buntu w niebie, stworzenia, upadku, potopu, życia i śmierci Chrystusa, służby Chrystusa w niebiańskiej świątyni, powtórnego przyjścia Chrystusa. Anioł – przewodnik będzie narratorem, a na każdym ze stanowisk dzieci będzie uczestniczyły w edukacyjnych grach i zabawach, które związne będą z treścią. Każde dziecko otrzyma też książeczkę, która utrwalać będzie treści poznane podczas wystawy.
Dofinansowanie pozwoli zakupić materiały niezbędne do zorganizowania stanowisk oraz literaturę, którą dzieci będą otrzymywać.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

    Jakie projekty wspiera ASI?

    W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

    Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

      Wesprzyj ASI  

    ^ Do Góry