1624 – Marcin Anielski – Miej serce dla zdrowia

1624

Wnioskodawca: Marcin Anielski   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,500 PLN

Miej serce dla zdrowia to nazwa projektu stosującego Mobilną Bibliotekę Zdrowia z darmowymi badaniami, czyli monitorem akcji serca i pomiarem saturacji krwi tlenem w praktycznych działaniach misyjnych. Stanowisko biblioteki umieszczone jest na rozkładanym stojaku na książki. Stojak wyposażony jest w małe kółka, co pozwala na prowadzenie akcji misyjnych w każdym miejscu miasta legalnie i bez konieczności starania się o pozwolenia, a także mały przenośny pulsoksymetr do prowadzenia badań oraz zestaw książek radzących w kwesti zdrowia fizycznego oraz zdrowia duchowego i zwycięstwa nad nałogami.
Na stoisku w mieście wolontariusze stoją w jaskrawych strojach, informują o bezpłatnych badaniach i książkach do wypożyczenia. Odważniejsi chodzą z badaniami i książkami od drzwi do drzwi.
Projekt promowany jest przez grupę misjonarzy pod kierunkiem brata Marcina Anielskiego i Mirosława Kani. Może Twój zbór też chciałby się przyłączyć do projektu? Potrzebujemy Twojej modlitwy.
Dotacja z ASI Polska wpłynęłaby na obniżenie kosztów książek, koszulek z nadrukiem, stojaków na książki i sprzętu do badań.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

    Jakie projekty wspiera ASI?

    W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

    Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

      Wesprzyj ASI  

    ^ Do Góry