1714 – Genowefa Pawluczuk – KZ Białystok

1714

Wnioskodawca: Klub Zdrowia w Białymstoku   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,400 PLN

Zdrowie jest nadrzdną wartością, której wage w pełni doceniamy. Jego cena wzrasta w miare, gdy je tracimy. Warto zatem o nie dbać i zabiegać pomimo wszystkich przeciwności. Projekt Klubu Zdrowia w Białymstoku skierowany jest do osób zainteresowanych poprawą jakości swego życia poprzez zmiany w jego stylu: ćwiczenia i dietę, a także dla osób pragnących poszerzenia swojej świadomości zdrowotnej celem dokonywania właściwych i korzystnych dla zdrowia wyborów. Uwzglednia również troske o duchowe i psychologiczne aspekty życia mieszkaców naszego miasta.
Projekt przywiduje cykliczne wykłady na temat zdrowia fizycznego i psychicznego prowadzone przez lekerzy, dietetyków, promotorów zdrowia, terapeutów ds. uzależnien itp. Uwzglednia również projekcje filmów historyczno-religijnych, degustacje potraw wegetariaskich, warsztaty kulinarne, a także sprzedaż książek o tematyce zdrowotnej. Projekt stanowi kontynuację comiesięcznych zajęć Klubu Zdrowia, które rozpoczęły sie w 2015 roku. Dotacja z ASI Polska zostanie wykorzystana głównie na dofinansowanie przejazdów prelegentów oraz dofinansowanie zakupu sprzętu multimedialnego.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

    Jakie projekty wspiera ASI?

    W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

    Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

      Wesprzyj ASI  

    ^ Do Góry