Aktualności

Posil się Słowem – tydzień nr 05 / 2 kw. 2017

Dodane przez Marcin Anielski   /   28 kwietnia 2017  /    Aktualności, Inspiracje

Pobudki poranne

pt, Ag 1:4-5, Jak dbasz o dom modlitwy?, zachód o 19:57
sb, Za 3:4, Przyjmij szatę sprawiedliwości

od 30.04.2017

Tydzień nr 06 / 02 kw. 2017
nd, Ag 2:7, Duch Pana oddziałuje na narody
pn, Est 4:14, Wysoka pozycja zobowiązuje
wt, Ezd 7:27, Czy przyjęcie wsparcia od państwa jest czymś złym?
śr, Ezd 9:6, Pokornie proś o przebaczenie
cz, Ne 2:10, Człowiek opatrznościowy
pt, Ne 4:6, Budowniczowie ochronnych murów, zachód o 20:08
sb, Ne 5:12, Nawrócenie się zdzierców

Materiały do studiowania Pisma Świętego w formacie PDF na poprzedni tydzień (Kwartalnik Lekcji Biblijnych – Listy Piotra) dostępne są tutaj.

Aktualna wersja angielska do pobrania stąd.

Kongres ASI Polska 2016 w Warszawie – pamiętaj o rejestracji!

Dodane przez Marcin Anielski   /   12 listopada 2016  /    Aktualności

Zgłoszenia i rezerwacje możliwe są w dniach 13 listopada-4 grudnia pod numerem telefonu: 790 869 204 w godzinach 9:00-20:00 lub elektronicznie, przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny e-mailem na adres: [email protected].

img001-appl-form-download
Czytaj więcej…

Mówcy Kongresu 2016

Dodane przez ASI Polska   /   02 listopada 2016  /    Aktualności

moskala Milan Moskala
Pochodzący z Czeskiego Cieszyna dentysta z 40-letnią praktyką. W czasie swojej kariery zawodowej pracował nie tylko w różnych placówkach medycznych, ale także w Kościele czeskim jako sekretarz ds. zdrowia. W ramach współpracy z czeskim oddziałem ADRA realizował program pomocy medycznej w Bośni, pracując jako objazdowy misjonarz-dentysta. Od 18 lat przebywa w Bangladeszu, gdzie w Adwentystycznej Klinice Dentystycznej w Dhaka razem z żoną pielęgniarką rozwiązuje problemy stomatologiczne ludności tego kraju. Jego pragnieniem jest być wiernym Bożym sługą, który aż do powrotu Jezusa będzie świadkiem Jego niezwykłej łaski i miłości.

Czytaj więcej…

VII Kongres ASI 2016 – najważniejsze informacje

Dodane przez ASI Polska   /   02 listopada 2016  /    Aktualności

zdjecie-glowne

Szybkimi krokami zbliża się kolejny, już VII Kongres ASI Polska. Tym razem spotkamy się w Warszawie w dniach 8-10 grudnia 2016. Głównym mówcą będzie brat Milan Moskala – znakomity mówca i misjonarz medyczny z Bangladeszu. Kongres ASI jest miejscem, gdzie możemy poznawać Pana Boga i wywyższać Jego imię. W czasie jego trwania poznamy niecodzienne sposoby realizacji misji zleconej nam przez Boga. Usłyszymy o realizacji projektów wspieranych przez ASI w całym kraju oraz o nowych przedsięwzięciach, które potrzebują naszego wsparcia. Ponadto będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w wielu praktycznych wykładach tematycznych, które pozwolą nam zgłębić interesujące zagadnienia takie jak:
Czytaj więcej…

Kongres ASI Polska 2016 w Warszawie

Dodane przez Marcin Anielski   /   08 lipca 2016  /    Aktualności

kongres-2016

Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI jest ogólnoświatową organizacją wspierającą misję i ewangelizację. Zrzesza wyznawców Kościoła – przedstawicieli różnych zawodów, przedsiębiorców, studentów, emerytów, misjonarzy, pastorów, ewangelistów i kolporterów, którzy chcą wspierać misję bogactwem posiadanych środków, darów i talentów. ASI stwarza warunki do wspólnego działania oraz zachęca do wykorzystywania powierzonych przez Boga dóbr w miejscu pracy. Inspiruje do realizowania nowych projektów misyjnych.
Czytaj więcej…

Zamień swój pomysł misyjny na projekt misyjny – złóż wniosek

Dodane przez Marcin Anielski   /   10 czerwca 2016  /    Aktualności

Zloz_wniosek_slide_30czerwca

Przypominamy, że upływa termin składania wniosków o dofinansowanie projektów. Ostateczny termin wypełnienia formularza aplikacyjnego to 30 czerwca 2016. Składamy wnioski na projekty, które będą realizowane w 2017 roku.

Masz pomysł na działalność misyjną, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Brakuje Ci środków finansowych? ASI jest dla Ciebie, powołane po to, aby wspierać oddolne projekty misyjne zwykłych członków Kościoła ADS. Zamień swój pomysł misyjny na projekt misyjny!

Uwaga: w tym roku dostępny jest nowy, prostszy formularz aplikacyjny, a zatem złożenie wniosku jest jeszcze łatwiejsze.
Aby otrzymać formularz, wyślij email z tytułem projektu na adres [email protected]. W treści podaj swoje imię, nazwisko i nr telefonu.

Kongres ASI Polska 2015 we Wrocławiu – pamiętaj o rejestracji!

Dodane przez Marcin Anielski   /   11 listopada 2015  /    Aktualności

Zgłoszenia i rezerwacje możliwe są od dnia 15 listopada pod numerem telefonu: 792 742 790 w godzinach 8:00-21:00 lub elektronicznie, przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny e-mailem na adres: [email protected].

Zobacz szczegółowy cennik …
Czytaj więcej…

Strona 1 z 512345
^ Do Góry