1202 Ogólnopolski Kamp Misyjny

Wnioskodawca: GM3A   \\   Rok realizacji: 2012   \\   Przyznane dofinansowanie: 17,300 PLN

Ellen White napisała na temat corocznych zebrań następujące słowa:

Wielu, wracając (…) z większą niż dotąd gorliwością i umiejętnością zaczynało pracować dla Boga. Byłoby to z chwałą dla Boga, gdyby członkowie przybywający na zjazdy otrzymywali obecnie jeszcze więcej wskazówek dotyczących pracy, niż było to w latach przeszłych” (9T81).

Grupa Misyjna „Trzej Aniołowie” zaprasza na Ogólnopolski Kamp Misyjny, który odbędzie się w dniach 02—12.08.2012 r. Pragniemy, aby to spotkanie stało się okazją do zjednoczenia wszystkich „robotników”, wzbudzenia jeszcze większej gorliwości w służbie dla Mistrza, zdobycia cennych wskazówek i praktycznych doświadczeń, które uskutecznią tę służbę.

W czasie kampu postaramy się wyjaśnić, dlaczego osobisty czas z Bogiem oraz dzielenie się ewangelią stanowi fundament chrześcijańskiego życia. Chcemy szkolić teoretycznie i praktycznie w różnych formach działalności, dzielić się doświadczeniami i wzajemnie budować, służąc sobie nawzajem różnymi darami łaski. Przede wszystkim jednak będziemy wspólnie zanosić gorliwe modlitwy o ożywienie ludu Bożego i wylanie „późnego deszczu”.

Grupa Misyjna Trzej Aniołowie   \\   www.gm3a.org   \\   strona projektu

Raporty z projektu


1202 Kamp Misyjny – raport
26 września 2012, Raporty
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry