1204 Młodzieżowy Ośrodek Misyjny w Bytoni

Wnioskodawca: Andrzej Sieja   \\   Rok realizacji: 2012   \\   Przyznane dofinansowanie: 15,000 PLN

Młodzieżowy Ośrodek Misyjny w Bytoni to miejsce, gdzie młodzi ludzie przez 8 miesięcy w systemie stacjonarnym będą się uczyć jak współpracować i układać sobie życie z Bogiem, oraz jak być napełnionym i prowadzonym Duchem Świętym. Głównym celem „Ośrodka Misyjnego” będzie kształtowanie trójwymiarowej (duchowej, fizycznej, społecznej) dojrzałości młodzieży.

Na poziomie duchowym będzie to uczenie młodzieży nawiązywania i utrzymywania naturalnych relacji z Bogiem, oraz poznawanie Bożej woli co do planów misyjnych i zdrowotnych. Na poziomie prozdrowotnym — uczenie młodzieży wykorzystywania naturalnych metod zdrowia i leczenia poprzez dietę, ziołolecznictwo, hydroterapię, fizjoterapię itp. Na poziomie fizycznym — to wyrobienie nawyków dbania o kondycje fizyczną przez ćwiczenia fizyczne i sport, oraz pracę. Na poziomie społeczno-misyjnym — nauka praktycznej pomocy ludziom o różnych potrzebach.

Tacy właśnie poświęceni i oddani Bogu młodzi ludzie bez oporów i zahamowań świadczyć będą, że jedynym logicznym i sprawdzonym rozwiązaniem na udane życie jest Bóg. Młodzież, która zacznie nową, prawdziwą przygodę z Bogiem stanie się potężnym Bożym „ogniem”, rozpalających innych do Królestwa Bożego. W ten sposób głoszenie Ewangelii w naszym kraju nabierze większego rozmachu, niż do tej pory. Spełnią się też słowa E. White: „Tam, gdzie obecnie pracuje jeden pracownik, powinno pracować stu gorliwych, wiernych …”
Ewangelizacja s. 12

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry