1205 Misja medialna z Jezusem

Wnioskodawca: Studio ADEES   \\   Rok realizacji: 2012   \\   Przyznane dofinansowanie: 13,000 PLN

Medialna misja z Jezusem” to możliwość współnego działania w próbach dotarcia do zsekularyzowanego i zapracowanego społeczeństwa, a także obudzenia w nim zainteresowania, pragnienia i potrzeby poznania Jezusa, który pragnie dać każdemu wytchnienie, radość, pokój i wybawienie od grzechu.

Chcemy oddać w ręce ludzi (bezpłatnie) dwa poruszające filmy na płycie DVD, wyprodukowane w ilości 15 000 egzemplarzy. Pierwszy z nich to film fabularny pt. „Droga do Emaus”, który w jasny i wzruszający sposób objaśnia cudowny Boży plan zbawienia człowieka. Drugi film pt. „Kim jest ten Jezus?” ma charakter dokumentalny; jest to bardzo ciekawa i niekonwencjonalna podróż śladami Jezusa, która przybliża i rzeczowo tłumaczy Jego misję na rzecz ludzkości.

Każdy, kto chce przyłączyć się do tej misji, może stać się częścią tego projektu. Zaplanujcie działania ewangelizacyjne z wykorzystaniem tych filmów, a oddamy w Wasze ręce, DVD, którymi będziecie mogli dzielić się z ludźmi, niosąc im nadzieję w Jezusie Chrystusie.

Równolegle do opisanych działań planujemy rozbudowę naszego studia, wzbogacając je o kolejne niezbędne urządzenia techniczne: kamerę video ze statywem oraz oświetlenie, co umożliwi nam tworzenie programów telewizyjnych o tematyce biblijnej, edukacyjnej, zdrowotnej i społecznej, a także programów muzycznych, z którymi pragniemy dotrzeć do tysięcy odbiorców telewizji internetowej TV ADeeS Media, na stronie www.studioadees.pl.

Zobacz!   \\   Historia Studia ADEES

Raporty z projektu


1205 Misja medialna z Jezusem – raport
5 października 2012, Raporty
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry