1207 Telewizja Internetowa Nadzieja.TV

Wnioskodawca: Zbór KADS w Podkowie Leśnej   \\   Rok realizacji: 2012   \\   Przyznane dofinansowanie: 8,500 PLN

Nadzieja TV jest faktycznie pierwszym w naszym kraju tak pełnym serwisem telewizyjnym. Właśnie jej zaistnienie dość wczesne stało się środkiem na otwarcie wielu serc ludzi dla Chrystusa. Nie chodzi tylko o setki osób, które dzisiaj są stałymi odbiorcami naszych programów, ale o konkretne kontakty z zainteresowanymi — takie mamy w Anglii i w innych krajach, skąd nie dalej, jak wczoraj, odebraliśmy informacje o stałym uczestnictwie w programach. Wzruszające listy dotarły także po ostatniej sobocie, gdzie niektóre osoby z Bieszczad uczestniczyły w transmitowanej Wieczerzy Pańskiej. Chwała Panu za takie możliwości.

Jesteśmy świadomi, że takich osób może stale przybywać, wiemy też, że mocno działają nie tylko odtwarzane, gotowe materiały, ale te, które produkujemy i chcemy nadal produkować sami. Pragniemy to robić coraz bardziej profesjonalnie, coraz lepiej, wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych odbiorców. Z tym jednak wiążą się wydatki i stałe odnajdywanie nowych wolontariuszy do wielogodzinnej współpracy.

Czasy, w jakich przyszło nam żyć wymagają elastyczności i poczucia wizji w sprawach, które jako nowe formy i środki daje nam dzisiaj Pan. Próbujemy je wykorzystywać tak dobrze, jak tylko potrafimy. Wszelkie zaś wsparcie modlitwą, pomysłami i środkami finansowymi, cenimy sobie niezmiernie.

www.nadzieja.tv

Raporty z projektu


1207 Nadzieja.TV – raport końcowy
23 kwietnia 2013, Raporty

1207 Nadzieja.TV
5 października 2012, Raporty
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry