1212 Stoisko z literaturą

Wnioskodawca: Jarek Jarosz   \\   Rok realizacji: 2012   \\   Przyznane dofinansowanie: 1,200 PLN

Stoisko z literaturą ma na celu zaznajomienie ludzi z poselstwem zdrowia, a także z ewangelią Jezusa Chrystusa. Ellen G. White napisała, że nasza literatura jest jak niemi świadkowie, przez których wielu zostanie pociągniętych do prawdy, dlatego powinna być szeroko rozpowszechniana. Ten rodzaj misji ma również ułatwić członkom zboru angażowanie się w służbę dla Pana.

Chcemy 2-3 razy w tygodniu w określonym miejscu wystawiać stół z literaturą o tematyce zdrowotnej oraz duchowej. Będziemy sprzedawać książki ludziom zainteresowanym. Dla tych, których nie stać na zakup — książki byłyby wypożyczane (po uprzednim spisaniu danych osobowych do specjalnie przygotowanego notesu). Za zarobione pieniądze planujemy dokupywać kolejne książki.

Stoisko byłoby również wystawiane przy organizacji różnego rodzaju wykładów organizowanych przez zbór. Dodatkowo, chodząc od domu do domu będziemy również wypożyczać i sprzedawać te książki. W projekt są już zaangażowane dwie chętne osoby ze zboru — jest to bardzo praktyczna i skuteczna metoda ewangelizacji, która sprawdziła się już w wielu zborach (nie tylko w Polsce).

Raporty z projektu


1212 Stoisko z literaturą (2)
14 stycznia 2013, Raporty

1212 Stoisko z literaturą
5 października 2012, Raporty
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry