1302 Rowerowy Obóz Misyjny

Wnioskodawca: Andrzej Sieja   \\   Rok realizacji: 2013   \\   Przyznane dofinansowanie: 9,000 PLN

Ewangelizacyjne obozy rowerowe to Boży sposób spędzania wakacyjnego czasu przez młodzież. Harmonogram obozowych zajęć rozłożony jest tak, by zachowana była zdrowa zasada trójwymiarowego, równomiernego rozwoju każdego uczestnika. Stąd jest czas na „pokarm duchowy” dostosowany do potrzeb młodzieży, czas na rekreację, sport i zabawę, a także służbę drugiemu człowiekowi. Tu młodzi ludzie uczą się dawać, nie tylko brać, współodpowiadać za program a nie tylko być „kibicami”.

Jednym z celów obozu jest szeroko pojęta ewangelizacja. Nie traktujemy jej jako obowiązku, ale jako wspaniałą przygodę z Bogiem. Jest to możliwe tylko dlatego, że wybieramy nie jedną, a kilka form ewangelizacji zgodnych z darami i możliwościami uczestników obozu, np.: kolportaż literatury Wydawnictwa „Znaki Czasu”, koncerty religijne, uliczne pantomimy, wykłady religijne i zdrowotne, odwykówki, Expo zdrowie, rozprowadzanie audiobooków, fizyczna pomoc w gospodarstwach domowych, prace społeczne wykonywane na rzecz okolicznych mieszkańców.

Najważniejszym jednak celem obozu jest znalezienie odpowiedzi na pytanie jak ułożyć swoje życie z Bogiem. Na każdym obozie dzieją się niezwykłe Boże cuda dotyczące zmian charakterów młodych ludzi na lepsze. Młodzież postanawia, że od tej pory Bóg będzie głównym ich celem i planem na całe życie. Obozy zawsze kończymy uroczystością chrztu.

Andrzej Sieja

Raporty z projektu

« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry