1401 Tajemnice Biblii

1401 Tajemnice Biblii - zdjęcie do wniosku2

Wnioskodawca: Andrzej Majewski   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 1,400 PLN

www.tajemnicebiblii.blogspot.com

Prowadzony przeze mnie blog wraz z utworzonym kanałem filmowym to nowoczesna, bezpośrednia i ciekawa forma ewangelizacji. Jest to wspaniałe narzędzie wspierające lokalną misję Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego – kolporterów, pastorów, ewangelistów i wyznawców. W codziennym życiu rozmawiamy z przypadkowymi ludźmi w pociągu, na ulicy, w kolejce i nigdy więcej się nie widzimy. Podanie adresu bloga jest taką drobną sprawą, a misja może być kontynuowana.

Blog „Tajemnice Biblii” zawiera ciekawe informacje kreacjonistyczne i wykłady ewangelizacyjne. Regularnie publikowane artykuły i filmy zawierają niezwykłe odkrycia i cudowne prawdy Pisma Świętego. Aby jeszcze bardziej rozwinąć stronę kanału filmowego niezbędny jest zakup kamery, statywu, mikrofonu i wydrukowanie ulotek-wizytówek. Filmy będą systematycznie umieszczane na blogu, aby zainteresować ludzi Pismem Świętym.

Dzięki temu nowoczesnemu, prostemu narzędziu nie stracimy możliwości wpływu na setki ludzi, którzy często w różnych, nawet najmniej spodziewanych miejscach i okolicznościach, rozpoczynają z nami rozmowy o Bogu, a później nie mamy z nimi kontaktu. Wręczenie wizytówki zachęci ich do odwiedzenia „Tajemnic Biblii”, a ten blog stanie się źródłem wiedzy dla spragnionych dusz. Mam nadzieję, że wiele osób, mając dostęp do Internetu, tym sposobem znajdzie drogę do Boga.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry