1402 Edukacja zdrowotna – filmy promocyjne

1402 Edukacja Zdrowotna - filmy promocyjne - wniosek

Wnioskodawca: Fundacja „Źródła Życia”   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 1,400 PLN

Fundacja Źródła Życia od wielu lat prowadzi szereg programów z zakresu szeroko pojętych zagadnień zdrowia. Naszym celem jest stworzenie 8 kilkuminutowych filmów wideo, jakie mogłyby być wyświetlane na poszczególnych stoiskach w czasie wystaw Expo Zdrowie (na monitorach, przy pomocy projektorów itp.). Ta specjalna promocja multimedialna zawierałaby krótkie migawki tworzone w plenerze lub w studiu, także z udziałem aktorów, z adekwatnym podkładem muzycznym oraz głosem lektora.

Ilość odcinków uzależniona jest od tematyki poszczególnych stanowisk. Filmy posłużą również jako seria ilustracji multimedialnych dostępnych bezpłatnie do pobrania (Internet) i wyświetlania przez wszystkich zainteresowanych zagadnieniami zdrowia. Znajdą się one na witrynie internetowej Fundacji (www.fzz.pl), jak również innych przedsięwzięć zdrowotnych prowadzonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego oraz organizacji zainteresowanych edukacją zdrowotną w naszym kraju i poza nim (np. prowadzonych przez skupiska Polaków za granicą). Filmy zostaną również wydane na płycie DVD i/lub Blue-ray (BD), aby można było je dystrybuować również w tej formie.

Ta atrakcyjna forma multimedialna na poszczególnych stanowiskach Expo Zdrowie ułatwi uczestnikom zapamiętywanie najważniejszych informacji. Dzięki temu, opuszczając wystawę, będą wiedzieć, co korzystnie wpływa na zdrowie, jak również zostaną zachęceni do wprowadzenia koniecznych zmian w stylu życia, aby ustrzec się chorób i zachować witalność na długie lata.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry