1403 Mobilna misja telewizyjna i dostęp do archiwum

1403 Mobilna misja telewizyjna i dostęp do archiwum - wniosek

Wnioskodawca: Zbór Podkowa Leśna   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 32,400 PLN

Telewizja internetowa nadzieja.tv od roku 2009 transmituje nabożeństwa ze zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Podkowie Leśnej, wspierając wyznawców i sympatyków w stałym kontakcie z lokalną społecznością zboru, a z drugiej zapoznając przyjaciół i osoby nie będące wyznawcami z poselstwem adwentowym.

Nasze wysiłki mają na celu zapewnić obsługę pastorską w sobotę w tych zborach, gdzie nie jest to możliwe w inny sposób oraz pomóc członkom zborów uczestniczyć w nabożeństwie, gdy brak takiej możliwości z różnych przyczyn. Działania te spotykają się z żywym oddźwiękiem nie tylko wśród wyznawców Kościoła, ale odbieramy także informacje o decyzjach przyłączenia się poprzez chrzest do społeczności adwentystów w kraju, jak i za granicą. To nadaje sens naszej pracy.

W nadzieja.tv powstają także lekcje szkoły sobotniej na wideo, uzupełniając ofertę transmisji sobotnich, jak również rejestrujemy wykłady biblijne, spotkania zdrowotne czy koncerty pieśni i muzyki religijnej. Z zainteresowanymi kontaktujemy się poprzez fanpage na Facebooku. Uruchomiliśmy także nową witrynę internetową. Trwają prace nad rozbudową zbioru materiałów archiwalnych dostępnych do pobrania, jak również przenosiny w całości na YouTube. Planujemy uruchomienie kolejnego kanału telewizyjnego, jaki emitowałby stale tylko wykłady biblijne oraz start cotygodniowych spotkań z Pismem Świętym wzorowanych na rozwiązaniu LIFEconnect. Chcielibyśmy również nagrywać doświadczenia nawróceń wyznawców. Ale naszą największą troską jest obecnie młodzież, jaka wychowała się w dobie powszechności Internetu, która praktycznie nie korzysta z telewizji naziemnej i satelitarnej.

Wierzymy, że nasi widzowie będą nam w tym wsparciem przez modlitwę, różne działania w swoim najbliższym środowisku jak i wsparcie finansowe, co poszerzy możliwości pozyskania dusz przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa.

Nadzieja.TV   \\   www.nadzieja.tv
Facebook   \\   www.facebook.com/nadzieja.tv
Vimeo   \\   www.vimeo.com/nadzieja
YouTube   \\   www.youtube.com/nadzieja4tv
Więcej o telewizji   \\   www.adwentysciusa.com/nadzieja-na-misji

« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry