1506 Grupy Terenowe 2015

1506-Grupy-Terenowe-2015

Wnioskodawca: GM3A   \\   Rok realizacji: 2015   \\   Przyznane dofinansowanie: 29,900 PLN

Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy Go wszelkie oko!
Tak, przyjdę wkrótce. Amen, przyjdź, Panie Jezu!
(Ap 1,7; 22,20)

Grupy Terenowe to kontynuacja projektu mającego na celu tworzenie możliwości doświadczenia przez wyznawców i zbory Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego trwałego ożywienia i reformacji.

Grupy Terenowe to filie Grupy Misyjnej „Trzej Aniołowie”. W roku 2015 będzie ich osiem. W każdej z nich odbędą się w ciągu roku cztery weekendowe spotkania ożywieniowo-misyjne. Na każdym spotkaniu będzie czas na wspólną modlitwę, budowanie się Słowem Bożym, integrację, wyjścia misyjne oraz wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z pracy misyjnej w różnych zborach. Nie zabraknie również warsztatów i praktycznych szkoleń misyjnych, które dostosowane będą do potrzeb lokalnych odbiorców.

Zwieńczeniem całorocznej działalności będzie Ogólnopolski Zjazd Członków Grup Terenowych (05-08.11.2015), który stworzy mozliwość zjednoczenia się w modlitwie wszystkich ożywionych i tęskniących za powrotem Chrystusa braci i sióstr, którzy brali udział w życiu lokalnych Grup. Dla najbardziej zaangażowanych odbędzie się (tuż po Zjeździe) Szkolenie liderów Grup Terenowych (11-22.11.2015).

Czekajmy z utęsknieniem na powrót naszego Pana i jednoczmy się w służbie dla ginącego świata!

« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry