1511 ARKA – Klub biblijny dla dzieci

1511-klubarka

Wnioskodawca: Joanna Pieszka   \\   Rok realizacji: 2015   \\   Przyznane dofinansowanie: 3,900 PLN

Dzieci z Klubu Biblijnego dla dzieci ARKA, ich rodzice, a także wolontariusze, przeprowadzą w mieście Skoczów program edukacji zdrowotnej – CIUCHCIA ZDROWIA.

Dlaczego CIUCHCIA?
Ponieważ dzieci będą tak jak pociąg przejeżdżać od stacji do stacji i zdobywać pieczątki.

Dlaczego ZDROWIA?
Ponieważ poszczególne stanowiska będą przedstawiały najważniejsze zasady zdrowia, konsekwencje ich nieprzestrzegania, a przede wszystkim dzieci nauczą się podejmować decyzje i udzielać NIEbieskiej odpowiedzi (czyli asertywnie mówić NIE).

Dlaczego CIUCHCIA ZDROWIA?
Wokoło widzimy coraz więcej otyłych dzieci, brak umiejętności podejmowania decyzji u dzieci, które w głównej mierze podążają za tym co jest modne, a nie dobre. Widzimy również brak zasad moralnych u dzieci, a co gorsza, nie zauważanie konsekwencji swojego zachowania. A do tego wszsytkiego dochodzi ogólny brak motywacji do czegokolwiek.
Program jest tak opracowany, aby w ZABAWNY i CIEKAWY sposób przedstawić proste informacje, które mogłyby temu zaradzić. Uczestnicy spotkań ARKA będą tak przygotowani, aby sami byli w stanie przekazać informacje na danej stacji – dzięki temu informacje będą lepiej przyswajane przez uczestników, ponieważ coś, co powie rówieśnik, jest lepiej przyjmowane niż treści przedstawione przez osobę dorosłą.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry