1519/1416 Bibliamowi.pl

1519-Bibliamowi

Wnioskodawca: OrionPlus   \\   Rok realizacji: 2015   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,200 PLN

Dzisiejsze społeczeństwo pełne jest sprzeczności. Jego obywatele są zagubieni, pogrążeni w kłamstwie a jednocześnie żyjący w przekonaniu o tym, że stanowią sami o sobie. Brak im jest wiarygodnych autorytetów. Przyjmują zatem prawdy, które są im wygodne, narzucone bądź podane w dobrze wyglądającym opakowaniu.
Wielu z nich wciąż szuka prawdy dla siebie. Wydawnictwo Orion plus chce wyjść naprzeciw im wszystkim i stworzyć stronę internetową, gdzie będą mogli znaleźć treści wiarygodne, przybliżające im nie tylko Biblię, ale przede wszystkim jej autora. Dodatkowo pragną wydrukować 20 000 sztuk książki w formacie A5 i objętości 64 stron zawierającej 10 rozdziałów o takiej o to tematyce: Biblia jedyną zasadą wiary, Jak przebacza Bóg, Jak przyjąć Boże przebaczenie, Grzech nieprzebaczalny, Powtórne przyjście Pana Jezusa, Przykazania Boże czy ludzkie, Prawdziwy dzień święty, Śmierć i co dalej, Spirytyzm wczoraj i dziś, Nowa ziemia.
Możesz pomóc im zrealizować to marzenie poprzez swoje zaangażowanie finansowe a wtedy również i TY będziesz mógł innych prowadzić do Boga – poprzez wskazanie strony.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry