1619 – Iwona Kowalska – Klub Zdrowia w Ostrowcu Świętokrzystkim 2016

1619

Wnioskodawca: Iwona Kowalska   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,000 PLN

Zdrowie jest nadrzędną wartością, której wagę w pełni doceniamy. Jego cena wzrasta w miarę jak je tracimy. Warto zatem o nie dbać i zabiegać pomimo wszystkich przeciwności.
Projekt Klub Zdrowia w Ostrowcu Świętokrzyskim skierowany jest do osób zainteresowanych poprawą jakości swego życia poprzez zmiany w stylu życia: ćwiczenia i dietę, a także dla osób pragnących poszerzenia swojej świadomości zdrowotnej celem dokonywania właściwych i korzystnych dla poprawy zdrowia wyborów. Uwzględnia również troskę o duchowe i psychologiczne aspekty życia mieszkańców naszego miasta.
Projekt przewiduje cykliczne wykłady na temat zdrowia fizycznego i psychicznego prowadzone przez lekarzy, dietetyków, promotorów zdrowia, terapeutów ds. uzależnień itp.
Uwzględnia również projekcje filmów historyczno-religijnych, degustacje kuchni zdrowia, a także uruchomienie wypożyczalni książek o tematyce zdrowotnej.
Projekt stanowi kontynuację comiesięcznych zajęć Klubu Zdrowia, które rozpoczęły się w roku 2015.
Dotacja z ASI Polska zostanie wykorzystana na dofinansowanie przejazdów prelegentów oraz doposażenia Klubu w sprzęt medyczny i kuchenny.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry