1621 – Joanna Krupa – Misyjny Zjazd Młodzieżowy

1621

Wnioskodawca: Joanna Krupa   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,200 PLN

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was zaprosić na Zjazd Młodzieżowy CFM pt. W drodze…, który odbędzie się w dniach 24-26.06.2016r. w Opolu. Głównym celem zjazdu jest zdobycie praktycznych umiejtności głoszenia ewangelii na wiele różnych sposobów, za pośrednictwem nowych metod. Powodem dlaczego chcemy szkolić młodzież w tej dziedzinie jest to, że często wydaje się nam, że misja nie jest dla nas, bo jesteśmy zbyt niedoświadczeni, nieśmiali i bojaźliwi. Słychać również głosy, iż tradycyjna misja to relikt przeszłości. Wszystkie te pseudoargumenty sprawiają, że każdy z nas działa na własną rękę, albo nie głosi wcale.
Pragniemy zatem pokazać, że razem można zdziałać więcej niż pojedyczo, ponieważ Pan Bóg daje nam różne talenty, uwidaczniające się przy wspólnej pracy w Kościele. Oprócz misji ewangelizacyjnych w programie zaplanowaliśmy również czas na ciekawe i budujące warsztaty.
Jeżeli pragniesz naładować swoje duchowe akumulatory, utwierdzić się w naszej adwentystycznej tożsamości, poznać nowych ludzi i doświadczyć Boga w działaniu to nie może i Ciebie zabraknąć!!! Niniejszy projekt realizowany jest przez grupę młodzieży z Opola i sympatyków.
Dofinansowanie z ASI Polska pozwoli na cześciowe pokrycie kosztów zakupu materiałów ewangelizacyjnych, sprzetu nagłaśniającego oraz kosztów zakwaterowania i wyżywienia uczestników.

Raporty z projektu

« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry