1718 – nadzieja.tv – Filmy o zasadach wiary

1718

Wnioskodawca: nadzieja.tv   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 30,400 PLN

Projekt telewizji nadzieja.tv oraz Fundacji „Źródła Życia” i jej serwisu „BibliaMówi.pl”, jest próbą dotarcia do osób zagubionych we współczesnym świecie, żyjących w ciągłym biegu i nie mających czasu. Rozwiązaniem jest zaoferowanie im nieabsorbujących, krótkich filmów, które określiłyby ich postrzeganie świata i miejsce w rodzinie ludzkiej. Przy ich pomocy poznają na tyle dobrze Biblię, aby zawarte w niej treści przemieniały w pozytywny sposób ich życie, ale również i życie tych, na których im zależy.

To pierwszy tego typu projekt w Polsce, który w przystępny, skrócony sposób, poprzez dwadzieścia osiem fabularyzowanych, dziesięciominutowych filmów, przedstawia zasady Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, kierując zainteresowanych pogłębieniem tematu do określonego serwisu internetowego, a w konsekwencji wpływa na podjęcie decyzji.

Dofnansowanie pozwoli na pokrycie kosztów związanych z realizacją projektu takich, jak nagrania w wybranych lokalizacjach czy postprodukcję.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry