1721 – Marysia Jaworska-Trzop – Obozy szkoleniowe dla mlodziezy

Wnioskodawca: Maria Jaworska-Trzop   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,600 PLN

Celem projektu jest stworzenie dla młodzieży możliwości szkolenia pod okiem osób bardziej doświadczonych. Chodzi tu konkretnie o to, aby pomóc młodym osobom rozwijać ich talenty, angażując ich przy tym w różne pożyteczne działania na rzecz innych ludzi. Od 5 lat prowadzimy z mężem obozy sportowo-misyjne dla młodzieży. Na każdym z nich instruujemy naszych młodszych pomocników w tym, jak mogą skuteczniej działać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i darami.
W zeszłym roku zorganizowaliśmy również 2 obozy szkoleniowe, dające możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczeń przygotowujących do samodzielnego podejmowania różnych działań. Szkolenia te przyciągnęły sporą grupę młodych ludzi, którzy byli bardzo zadowoleni z otrzymanego wsparcia.
Niektórzy zostali zainspirowani do podjęcia inicjatywy i od razu rozpoczęli planowanie. Inni zapragnęli bardziej zaangażować się w działania, które już sa organizowane. Dlatego chcemy zorganizować 2 obozy (jeden w lecie, a drugi w zimie) także w 2017 roku. Ze względu na charakter tych działań chcemy, aby uczestnictwo w nich było darmowe lub za symboliczną opłatę 50 złotych. I właśnie dlatego poszukujemy różnych źródeł finansowania tej inicjatywy.

Raporty z projektu

« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry