1811 – GM3A – Grupy Terenowe 2018

1811

Wnioskodawca: GM3A   \\   Rok realizacji: 2018   \\   Przyznane dofinansowanie: 13.000 PLN

“Grupy Terenowe” to kontynuacja projektu realizowanego przez Grupę Misyjną „Trzej Aniołowie”, mającego na celu tworzenie możliwości doświadczenia przez wyznawców i zbory Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego trwałego ożywienia i reformacji.

Grupy Terenowe to filie Grupy Misyjnej „Trzej Aniołowie”. W roku 2018 będzie ich siedem. W każdej z nich odbędą się w ciągu roku cztery weekendowe spotkania ożywieniowo-misyjne. Na każdym spotkaniu będzie czas na wspólną modlitwę, budowanie się Słowem Bożym, integrację, wyjścia misyjne oraz wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z pracy misyjnej w różnych zborach. Nie zabraknie również warsztatów i praktycznych szkoleń misyjnych, które dostosowane będą do potrzeb lokalnych odbiorców. Spotkania te mają na celu inspirowanie do stałej, lokalnej, współpracy misyjnej między zborami.

Zwieńczeniem całorocznej działalności będzie Ogólnopolski Zjazd Członków Grup Terenowych (1-4.11.2018), który stworzy mozliwość zjednoczenia się w modlitwie wszystkich ożywionych i tęskniących za powrotem Chrystusa braci i sióstr, którzy brali udział w życiu lokalnych Grup. Dla najbardziej zaangażowanych odbędzie się (tuż po Zjeździe) Szkolenie dla członków Grup Terenowych (5-11.11.2018).

Środki finansowe otrzymane od ASI Polska przeznaczone będą na dofinansowanie stypendium dla wolontariusza zaangażowanego w koordynację tego projektu, a także wparcia lokalnych grup w zakresie organizacji spotkań i materiałów ewangelizacyjnych.

Raporty z projektu

« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry