1826 – Joanna Krupa-Roszak -Expo Zdrowie dla okręgu kujawskiego

Wnioskodawca: Joanna Krupa-Roszak   \\   Rok realizacji: 2018   \\   Przyznane dofinansowanie: 5.300PLN

„EXPO Zdrowie dla okręgu kujawskiego” to projekt przeszkolenia i wyposażenia ekipy z toruńskiego zboru w narzędzie do pracy przez misję zdrowia. Pomysłem i realizacją projektu zajmuje się Joanna Krupa-Roszak, która wraz z mężem pastorem Tomkiem Roszakiem opiekuje się obecnie zborem w Toruniu i Włocławku.
Celem projektu jest docieranie z ewangelią na tereny naszych miast poprzez głoszenie Poselstwa Zdrowia. W naszej służbie i życiu na każdym kroku spotykamy ludzi cierpiących w skutek chorób i nieradzących sobie w gąszczu sprzecznych informacji dotyczących diety i stylu życia. Edukacja zdrowotna jest pożyteczna również dla naszych współwyznawców, często mocno zagubionych w tej dziedzinie.
Organizowanie wystaw Expo Zdrowie pomaga naszym zborom zaktywizować się, polepsza się również współpraca międzyzborowa, wzrasta duchowość i poczucie odpowiedzialności współwyznawców za wspólną misję. Bardzo ważne jest dla nas szkolenie członków zborów okręgu kujawskiego do samodzielnego organizowania wystaw Expo Zdrowie, co rozwinie ich przedsiębiorczość i odwagę w działaniu dla Boga.
Dotacja z ASI Polska przeznaczona będzie na dofinansowanie zakupu kompletnej wystawy Expo Zdrowie wraz z oprzyrządowaniem, oraz zorganizowanie premierowej wystawy na rynku miejskim w Toruniu i zainicjowanie regularnych comiesięcznych spotkań Klubu Zdrowia. Ten projekt to początek wielkiej przygody misyjnej dla naszych zborów w okręgu kujawskim.

Raporty z projektu

Na razie brak raportów...
« Wstecz «
ZŁÓŻ WNIOSEK na dofinansowanie twojego projektu misyjnego! Terminy składania wniosków:
31 stycznia i 30 czerwca.

Złóż wniosek     Inne projekty

  Jakie projekty wspiera ASI?

  W zależności od możliwości danego oddziału, ASI wspiera projekty ewangelizacyjne o charakterze działalności zdrowotnej, edukacyjnej, rodzinnej, pomocy... czytaj więcej

  Złóż swój wniosek, inni pomogą ci go zrealizować. Złóż swój dar, a inni rozniosą ewangelię światu.

    Wesprzyj ASI  

  • O ASI…

   Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

   Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

  ^ Do Góry