Wymagania oznaczania projektów

Drodzy beneficjenci,

Do projektów finansowanych od 2012 roku wprowadziliśmy pewne wymagania dotyczące materiałów
promocyjnych. We wszystkich materiałach promocyjnych wymagane jest dodanie informacji:

LOGO-ASI-150  
 
 
 
Projekt współfinansowany za pośrednictwem ASI Polska. (Czcionka nie mniejsza niż 12pt., logo do pobrania na dole strony.)

We wszystkich pismach promocyjnych, reklamach, okólnikach, biuletynach itp. wymagane jest dodanie stopki informującej o źródle dofinansowania.

We wszystkich materiałach, okładkach produktów np. okładka CD, DVD wymaga się również loga i powyższej adnotacji odpowiednio zmodyfikowanej np. „Płyta CD współfinansowana za pośrednictwem ASI Polska.”

Na spotkaniach, specjalnych nabożeństwach, zjazdach, kongresach itp. należy rozstawić banner lub rollup. Rollup musi być wystawiony bezpośrednio na scenie. Banner musi być zawieszony na zewnątrz budynku lub namiotu w widocznym miejscu przy wejściu do budynku. Bannery i rollupy będą wysyłane kurierem zgodnie z zapotrzebowaniem na koszt ASI Polska.

Na stronach internetowych, jeśli strona internetowa jest ściśle związana z projektem należy w stopce strony umieścić powyższą informację wraz z linkiem do strony www.asi.org.pl. Jeśli na stronie informacja o projekcie jest zawarta w jednym miejscu, a strona nie jest bezpośrednio związana z całym projektem, to informacja o ASI Polska powinna się znaleźć się w stosownym miejscu.

W przypadku wątpliwości związanych z umiejscowieniem informacji, należy kontaktować się bezpośrednio z Asystentem Zarządu ASI Polska (asi.org.pl/kontakt).

Powyższe zmiany są niezbędne dla dalszego rozwoju ASI w Polsce, a co za tym idzie ciągłego wspierania takich projektów jak wasz.

W przypadku braku prawidłowych w/w oznaczeń beneficjent jest zobowiązany do zwrotu środków otrzymanych na finansowanie projektu przez ASI Polska.

 
Logo ASI   Baner ASI

Kliknij lewym przyciskiem aby zobaczyć, prawym wybierając „Zapisz jako” – aby pobrać.

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry