Deklaracja

Deklarując wsparcie finansowe na projekty misyjne realizowane w 2017 roku, przykładasz rękę do tego, aby mogły być faktycznie zrealizowane. Cała (100%) wpłacona przez ciebie kwota wesprze te projekty. Pieniądze powinieneś wpłacić najpóźniej do końca 2017 na podany na samym dole rachunek – możesz rozłożyć zadeklarowaną kwotę na raty. Oczywiście, im szybciej do nas trafią te środki, tym szybciej wspomogą one projekty misyjne.

Jak inaczej możesz wesprzeć ASI Polska? Czytaj więcej…

Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Adres (*)

Kod pocztowy (*)

Miasto (*)

Telefon (*)

Oto mój dar: (*)
 100zł 500zł 1000zł 5000zł inna kwota:

Inna kwota: (zaznacz "inna kwota" wyżej)

Zapewniamy cię, że każda złotówka, każdy grosz twego daru wesprze projekty misyjne współfinansowane poprzez ASI Polska. (zobacz projekty!)

Uwagi:

Zaznacz wszystko, aby wysłać deklarację:
(*) Chcę współpracować z Bogiem również poprzez ASI Polska, aby zanieść ewangeliczne poselstwo do społeczności, w której żyję, jak i na cały świat.

(*) Zobowiązuję się do terminowej wpłaty zadeklarowanych przeze mnie środków finansowych.Środki finansowe wpłać na konto ASI Polska:

ING Bank Śląski S.A.
PL 87 1050 1520 1000 0023 5227 2153
SWIFT CODE: INGBPLPW

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry