Cele ASI

„…osiągając cel wiary, zbawienie dusz.” (1 Piotra 1,9)

„Bóg pragnie, by pracownicy we wszystkich gałęziach Jego dzieła zwracali się do Niego, jako do Dawcy wszystkiego, co posiadają. Wszystkie słuszne i pożyteczne wynalazki oraz ulepszenia mają źródło w Nim, najlepszym doradcy, który wszystko może uczynić. Umiejętne dotknięcie lekarza, jego opanowanie nerwów i mięśni, znajomość organizmu ludzkiego – to znajomość mocy Bożej, wykorzystywanej dla dobra ludzkości. Zręczność cieśli w używaniu młotka, siła kowala tłukącego w kowadło, pochodzą od Boga. On powierzył ludziom dary i talenty i oczekuje, by zwracano się do Niego po radę i mądrość. Co byśmy nie czynili, w jakiej dziedzinie nie pracowali, chce kierować naszymi umysłami, abyśmy się stali doskonałymi robotnikami.” („Przypowieści Chrystusa”)

Cele — komu służy ASI?

 • 1
  Jeśli pracujesz zawodowo…
  — zajętym wyznawcom Kościoła, którzy pracują na co dzień — ASI daje możliwość zaangażowania się w misję,
 • 2
  lub pragniesz służyć…
  wyznawcom Kościoła mającym wizję, dysponującym większą ilością czasu i pragnącym swoją osobą służyć Bogu — ASI pomaga zdobyć środki na realizację ich pomysłów ewangelizacyjnych.

…ASI jest dla Ciebie!

Komentarze są zamknięte.

 • O ASI…

  Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
 • Newsletter

  Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry