Mówcy kongresu 2013

Przedstawiamy najważniejszych mówców IV Kongresu ASI Polska:

[separator]

Ty Gibson

ty_gibsonMówca, jeden z dyrektorów instytucji misyjnej Light Bearers.
  Ty Gibson zetknął się po raz pierwszy z prawdą o Bożym istnieniu w wieku osiemnastu lat. Wychowywany był w całkowicie świeckim światopoglądzie, co – łącznie z doświadczeniem zła i cierpienia na własnej skórze – spowodowało, iż całkowicie zaprzeczał idei istnienia Istoty Najwyższej. „Jeżeli Bóg istnieje”, rozmyślał, „musi być okrutny, skoro stworzył taki świat, jak nasz”. Znalezienie odpowiedzi dotyczącej tej kwestii była podstawą jego nawrócenia. Doświadczenie realności wielkiej miłości Bożej otworzyła jego umysł na zupełnie nowy sposób myślenia. Od tamtej pory poświęcił swoje życie radosnemu zadaniu dzielenia się poselstwem o dobrym charakterze Boga w czasie publicznych seminariów, jak również za pośrednictwem mediów drukowanych i programów wideo.

Zobacz o czym Ty Gibson będzie mówić na kongresie!

[separator]

Jacek Matter

jacek_matterJest pastorem i doktorem nauk medycznych. Od momentu przyjęcia chrztu w 1986 roku był i jest zaangażowany w misję Kościoła i służbę dla Kościoła. Od wielu lat jest wykładowcą w WSTH. Usługuje wielu zborom, prowadząc serie wykładów i seminariów o szerokiej tematyce. Teolog z powołania, prawdziwy pasjonat Pisma Świętego. Jego stały zachwyt wzbudza plan zbawienia objawiony w Jezusie Chrystusie, stanowiący ulubiony temat wykładów i kazań. Redaktor, długoletni współpracownik Wydawnictwa Znaki Czasu oraz Fundacji Źródła Życia. Autor wielu artykułów i książek o tematyce psychologicznej, medycznej i duchowej. Obecnie usługuje jako ordynowany pastor na terenie Diecezji Południowej w zborach okręgu zachodniego.
  Z zamiłowania zbieracz kurek, kucharz z wyobraźnią, amator dobrej książki, kina i humoru. Razem z żoną Anną mają czworo dorosłych dzieci oraz dwie wnuczki, z którymi uwielbiają spędzać wolny czas.

[separator]

Robert Kuczek

robert_kuczekWspółzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Źródła Życia – instytucji wspierającej Kościół, prowadzącej drukarnię Alterna, wydawnictwo Źródła Życia (książki o tematyce zdrowotnej), Orion Plus (książki o tematyce duchowej) oraz Źródełko (książki dla dzieci i młodzieży), a także program rewitalizacji i edukacji zdrowotnej NEWSTART. Pomysłodawca powstania polskiego oddziału Adwentystycznego Stowarzyszenia Inicjatyw i wiceprzewodniczący zarządu ASI Polska.
  Nieuleczalny wizjoner – jego ulubione zajęcie to poszukiwanie nowych sposobów rozwoju działań misyjnych oraz przenoszenie sprawdzonych w innych krajach na grunt polski (m. in. program Expo Zdrowie). Marzy o wolnym czasie, by dokończyć rozpoczęte dawno temu pisanie książki o niezwykłej historii prowadzonej przez niego Fundacji. Największym jego szczęściem jest żona Anna oraz dwie piękne córeczki.

[separator]
[highlight_content]

Zapraszamy na IV Kongres ASI Polska,

Łódź, 5-8 grudnia 2013.

KONGRES: więcej

[/highlight_content]

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji