Przedłużenie terminu. Zgłoś pomysł na rok 2024

Czy masz pomysł na działalność misyjną? Może brakuje Tobie funduszy na realizację tego pomysłu? Skorzystaj ze wsparcia ASI Polska, które od wielu już lat wspiera zwykłych członków KADS przez częściowe dofinansowanie oddolnych projektów misyjnych. Nie zwlekaj!

Do dnia 26. marca 2023 zgłoś swój pomysł jako projekt i dołącz zdjęcie promocyjne. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz wniosek o dotację do Twojego pomysłu misyjnego, który trzeba będzie uzupełnić, co najmniej w tych punktach:

  • tekst promocyjny,
  • budżet,
  • żródła finansowania.

Kiedy wypełnisz choć te trzy punkty, Twój pomysł stanie się gotowym projektem. Projekt powinien być uzupełniony do końca dnia 02 kwietnia 2023.

Zbieramy wnioski o dotację do projektów misyjnych, które mają być realizowane w roku 2024. Projekty misyjne z wiosennego naboru wniosków będą prezentowane na jesiennym kongresie.

UWAGA:
Przedłużenie terminu zgłoszeń!

Czekamy na zgłoszenie Twojego pomysłu do końca dnia 26 marca 2023.

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Kongres 2023 w Jeleniej Górze

Organizacja Kongresu ASI Polska w roku 2023 planowana jest w Diecezji Zachodniej, prawdopodobnie w nowo wyremontowanym budynku Kościoła ADS w Jeleniej Górze. Pamiętaj, aby już

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji