XVI Kongres za nami!

Niedzielne warszataty i biuletyn kongresu 2018

Zapraszamy do zapoznania się z treścią biuletynu przygotowanego na IX Kongres ASI Polska. W środku biuletynu można znaleźć:
– Ramowy program Kongresu ASI Polska w Ciechocinku,
– informacje o niedzielnych warsztatach i o ich prowadzących,
– opisy wybranych projektów misyjnych realizowanych w roku 2018
– oraz misyjne plany na rok 2019.

Pobierz biuletyn – plik PDF ~2,3 MB

Powyższe zdjęcie przedstawia budynek Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Amazonka w Ciechocinku, przy ulicy Traugutta 5, gdzie będzie odbywał się Kongres ASI Polska 2018.
[separator]
Do zobaczenia na kongresie w Ciechocinku. Czy już się zarejestrowałeś?
Rejestracja możliwa jest tylko do dnia 2-go grudnia 2018. Zostały ostatnie godziny na to, aby jeszcze się zarejestrować na zorganizowane posiłki i noclegi.
[separator]

Niedzielne warsztaty

Asertywność chrześcijanina – Marek Vogt-Goliasz

– Czy boisz się, że zareagujesz agresywnie, gdy ktoś narusza Twoje granice?
– Czy obawiasz się odmawiać innym i uważasz się przez to za osobę uległą?
– Czy wiesz, jak doceniać, aby osoba pochwalona nie obrosła w piórka?
– Czy nie wiesz, jak skrytykować zachowanie, aby nie urazić przy tym danej osoby?
Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, ten warsztat jest dla Ciebie. Przedstawię na nim asertywność, która jest drogą środka między agresją a uległością. Wspólnie poznamy i przećwiczymy asertywną odmowę, asertywną krytykę oraz asertywne wyrażanie gniewu. Umiejętności te poznamy w odniesieniu do relacji zawodowych, rodzinnych oraz zborowych.

[separator]

Jak wychować przedsiębiorcze dziecko – Sandra Początek

Warsztat przeznaczony dla rodziców mających dzieci w brzuchu i tych, których dzieci są już nastolatkami. W warsztacie chcę poruszyć zagadnienia:
• kiedy rozpocząć edukację finansową dzieci;
• czy możemy wychować przedsiębiorcze dziecko, jeśli sami toniemy w problemach finansowych;
• na co składa się edukacja finansowa dzieci (to nie będzie wykład o tym, jak wytłumaczyć czym jest podaż ani inflacja);
• kiedy i jak dziecko może oddać pierwszą dziesięcinę, dary i mieć z tego satysfakcję.

[separator]

Poselstwo zdrowia a współczesna nauka – Grażyna Kuczek

Już 155 lat temu poprzez służbę E. White Kościół ADS otrzymał ważne na dzisiejsze czasy poselstwo zdrowia – poselstwo, które sprawiło, że obecnie żadne ugrupowanie religijne nie budzi tak wielkiego zainteresowania świata nauki, uczonych i badaczy w obszarze medycyny i epidemiologii jak właśnie Adwentyści Dnia Siódmego. Niezwykle spójne zasady zdrowia podane w XIX-wiecznych pismach E. White wytrzymały próbę czasu. Wciąż docierają do nas wieści i odkrycia, które utwierdzają nas w przekonaniu, że pisma te miały ponadnaturalny charakter i że wyprzedziły one swoje czasy o dziesięciolecia.

Więcej:

ASI Europa: nabór wniosków 2026-2027

Czy chcesz rozwinąć projekt misyjny, ale brakuje Tobie części funduszy? Możesz skorzystać z dotacji ASI Europa, która rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie projektów w cyklu

Drugi nabór wniosków

Czy chcesz rozpocząć lub rozwinąć pracę misyjną dla Boga? Nie wiesz skąd wziąć część funduszy na realizację twojego pomysłu? Skorzystaj ze wsparcia ASI Polska, które od lat

Program kongresu (zaczynamy o 15:30)

Poniżej znajdziesz program kongresu. Do zobaczenia w Piątek o 15:30, bądź 10 minut wcześniej! 🌔 Piątek Wieczór Godzina Czas trwania Najważniejszy punkt 15:30 1:15 Powitanie

Udostępnij:

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji