Zaproszenie na II Kongres ASI Polska

OKÓLNIK

Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie,

Stowarzyszenie ASI Polska ma zaszczyt zaprosić na II Kongres ASI Polska, który odbędzie się w Zawierciu 8-11 grudnia 2011r. Hasło tegorocznego spotkania brzmi „Rozkoszuj się Panem”. Chcemy pokazać doskonałą miłość Pana Boga i doskonałość jego dzieł. Zachęcić do dostrzegania i poznawania cudownego geniuszu Bożego stworzenia, do osobistego poznawania Pana Boga, a także do oddawania Panu Bogu chwały w myśl słów z Obj. 14,7 „Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód”.

Kim był Bóg Jakuba, Mojżesza i Micheasza? W jaki sposób patriarchowie i prorocy doświadczali Boga, i jak historia ich życia pomoże Tobie „Rozkoszować się Panem”. Prof. Jiri Moskala pokaże świeże i praktycznie zrozumienie tematu, z dużą ilością Słowa Bożego.

Dowiesz się, jaki powinien być „Prawdziwy przywódca oddany Bogu”, „Jakie jest Twoje miejsce w służbie dla Pana?”, „Jak założyć Kluby Zdrowia?” i „Jak zorganizować koncert z powodzeniem?”. W sobotę po obiedzie planowane jest wyjście misyjne, a całe spotkanie uświetni występ zespołu EMAUS z Białegostoku.

II Kongres ASI Polska to również miejsce, w którym możemy się przyczynić do rozwoju dzieła Bożego ofiarowując swoje środki na projekty misyjne.

Zapraszamy wyznawców z całego kraju a szczególnie zapraszamy pobliskie zbory do uczestnictwa w sobotnim nabożeństwie i programie popołudniowym. Przybądźcie licznie, pragniemy byście również i wy mogli być częścią tego szczególnego wydarzenia.

Nie zwlekaj, już dziś zgłoś swoje uczestnictwo. Możesz to uczynić telefonicznie 792 742 790 lub elektronicznie na adres: kongres@asi.org.pl. Na naszej stronie znajdziesz również więcej informacji na temat mówcy, wykładów i warsztatów (www.asi.org.pl).

ASI promuje styl życia, w którym Jezus zajmuje centralne miejsce w każdej dziedzinie życia. Członkowie Stowarzyszenia poszukują sposobów dzielenia się miłością Bożą w ich własnym środowisku z tysiącami ludzi, z którymi mają kontakt przez prowadzoną działalność – stąd motto: „Dzieląc się Chrystusem w miejscu pracy”.

Z życzeniami Bożych Błogosławieństw

Przewodniczący ASI Polska
Paweł Skrzypczak

Więcej:

Kongres 2022 w Gliwicach

Nie bój się Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, łączonym kongresie ASI Polska, ASI Europa i Diecezji Południowej. Adwentystyczne Stowarzyszenie Inicjatyw

Dotacja do projektu na rok 2023

Czy chcesz rozpocząć lub rozwinąć pracę misyjną dla Boga? Nie wiesz skąd wziąć część funduszy na realizację twojego pomysłu? Skorzystaj ze wsparcia ASI Polska, które

Termin następnego kongresu? Zagłosuj

Naszym gorącym pragnieniem jest to, aby kolejny Kongres w roku 2022 mógł mieć formę fizycznego spotkania. Doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że w cieplejszym czasie ograniczenia

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji