Zaproszenie na II Kongres ASI Polska

OKÓLNIK

Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie,

Stowarzyszenie ASI Polska ma zaszczyt zaprosić na II Kongres ASI Polska, który odbędzie się w Zawierciu 8-11 grudnia 2011r. Hasło tegorocznego spotkania brzmi „Rozkoszuj się Panem”. Chcemy pokazać doskonałą miłość Pana Boga i doskonałość jego dzieł. Zachęcić do dostrzegania i poznawania cudownego geniuszu Bożego stworzenia, do osobistego poznawania Pana Boga, a także do oddawania Panu Bogu chwały w myśl słów z Obj. 14,7 „Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód”.

Kim był Bóg Jakuba, Mojżesza i Micheasza? W jaki sposób patriarchowie i prorocy doświadczali Boga, i jak historia ich życia pomoże Tobie „Rozkoszować się Panem”. Prof. Jiri Moskala pokaże świeże i praktycznie zrozumienie tematu, z dużą ilością Słowa Bożego.

Dowiesz się, jaki powinien być „Prawdziwy przywódca oddany Bogu”, „Jakie jest Twoje miejsce w służbie dla Pana?”, „Jak założyć Kluby Zdrowia?” i „Jak zorganizować koncert z powodzeniem?”. W sobotę po obiedzie planowane jest wyjście misyjne, a całe spotkanie uświetni występ zespołu EMAUS z Białegostoku.

II Kongres ASI Polska to również miejsce, w którym możemy się przyczynić do rozwoju dzieła Bożego ofiarowując swoje środki na projekty misyjne.

Zapraszamy wyznawców z całego kraju a szczególnie zapraszamy pobliskie zbory do uczestnictwa w sobotnim nabożeństwie i programie popołudniowym. Przybądźcie licznie, pragniemy byście również i wy mogli być częścią tego szczególnego wydarzenia.

Nie zwlekaj, już dziś zgłoś swoje uczestnictwo. Możesz to uczynić telefonicznie 792 742 790 lub elektronicznie na adres: kongres@asi.org.pl. Na naszej stronie znajdziesz również więcej informacji na temat mówcy, wykładów i warsztatów (www.asi.org.pl).

ASI promuje styl życia, w którym Jezus zajmuje centralne miejsce w każdej dziedzinie życia. Członkowie Stowarzyszenia poszukują sposobów dzielenia się miłością Bożą w ich własnym środowisku z tysiącami ludzi, z którymi mają kontakt przez prowadzoną działalność – stąd motto: „Dzieląc się Chrystusem w miejscu pracy”.

Z życzeniami Bożych Błogosławieństw

Przewodniczący ASI Polska
Paweł Skrzypczak

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji