Zaproszenie na III Kongres ASI Polska (okólnik)

Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie,

Adwentystyczne Stowarzyszenie Inicjatyw ASI Polska ma zaszczyt zaprosić na III Kongres ASI Polska, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 6-9 grudnia 2012 r. Motto tegorocznego spotkania brzmi „Prawo Miłości”. Pragniemy zachwycić się i rozkoszować Bożą miłością objawioną w Jego prawie, które nie jest nam dane po to, by nas ograniczać, ale po to, by nas chronić. Prawo to objawia Boży charakter, Bożą miłość do stworzonych przez Niego istot.

Głównym mówcą będzie znany w Polsce Frank Fournier, misjonarz, a obecnie przewodniczący ASI w Stanach Zjednoczonych. Będą sprawozdania z realizowanych projektów misyjnych, niesamowite doświadczenia, koncert zespołu „Fileo”, pieśni uwielbienia dla Prawodawcy.


Wierzę w to mocno, że przeżyjemy wspaniały czas na rozmyślaniu o cudownym Panu Bogu, co pozwoli nam jeszcze bardziej poznać Go i pokochać, a także rozbudzi w nas ogromne pragnienie przebywania z Nim już na zawsze i to przez całą wieczność.

Zapraszamy wyznawców z całego kraju, a szczególnie zapraszamy pobliskie zbory do uczestnictwa w sobotnim nabożeństwie i programie popołudniowym. Przybądźcie licznie, pragniemy byście również i wy mogli być częścią tego szczególnego wydarzenia.

Nie zwlekaj, już od 12 listopada br. zgłoś swoje uczestnictwo. Możesz to uczynić telefonicznie pod numerem 792 742 790 lub elektronicznie na adres: kongres@asi.org.pl. Na naszej stronie (asi.org.pl/kongres) znajdziesz również więcej informacji na temat mówcy, wykładów i warsztatów.

Do zobaczenia na III Kongresie ASI Polska w Poznaniu.

Z życzeniami Bożych błogosławieństw,

Przewodniczący ASI Polska
Paweł Skrzypczak

Informacje o kongresie

Więcej:

Kongres 2022 w Gliwicach

Nie bój się Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, łączonym kongresie ASI Polska, ASI Europa i Diecezji Południowej. Adwentystyczne Stowarzyszenie Inicjatyw

Dotacja do projektu na rok 2023

Czy chcesz rozpocząć lub rozwinąć pracę misyjną dla Boga? Nie wiesz skąd wziąć część funduszy na realizację twojego pomysłu? Skorzystaj ze wsparcia ASI Polska, które

Termin następnego kongresu? Zagłosuj

Naszym gorącym pragnieniem jest to, aby kolejny Kongres w roku 2022 mógł mieć formę fizycznego spotkania. Doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że w cieplejszym czasie ograniczenia

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji