Zbliża się kolejny kongres ASI

Dodane przez ASI Polska   /   01 września 2014  /    Aktualności

ASI-kongres-2014-baner-www-popr

Zbliża się kolejny, już V Kongres ASI Polska! Tym razem będziemy mieli przyjemność spotkać się 11-14 grudnia 2014 na południu Polski, w Bielsko-Białej. Głównym mówcą Kongresu będzie Piotr Stachurski. Spotkanie odbędzie się pod hasłem to „Łaską zbawieni jesteście”.


Mówca jest pastorem. Od momentu przyjęcia chrztu w 1995 roku niezmiennie ceniący sobie przywilej służby dla Boga i zaangażowany w misję Jego Kościoła, najpierw jako kolporter literatury i ewangelista, następnie jako pastor. Służąc obecnie również jako sekretarz Diecezji Południowej, jednocześnie w różnych miejscach prowadzi serie wykładów ewangelizacyjnych pragnąc prowadzić innych do zbawienia w Panu Jezusie.

pstachurskiJako młody człowiek przez wiele lat bardzo pragnął i w różny sposób próbował zasłużyć sobie na zbawienie. Lecz im bardziej chciał być dobrym człowiekiem, tym bardziej zdawał sobie sprawę z własnej grzeszności i niedoskonałości. Dopiero spotkanie się z Bogiem niezwykłej łaski odmieniło jego życie i pozwoliło doświadczyć prawdziwości Bożego pokoju w sercu.

Z zamiłowania wędrowiec różnych szlaków. Zarówno pieszych, szczególnie tych na pięknej Suwalszczyźnie oraz w górach, jak i kajakowych, choćby podczas misyjnych spływów kajakowych. Największą radością – gdy w Bożej bliskości wędrują całą rodziną: Piotr, jego żona Renata oraz dwójka ich nastoletnich dzieci: Daniel i Julia.

Już dziś zaplanuj swoją obecność na Kongresie ASI Polska!

Zapraszamy na V Kongres ASI Polska, 11-14 grudnia 2014, Bielsko-Biała

KONGRES: więcej

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry