Zbliża się kolejny kongres ASI

ASI-kongres-2014-baner-www-popr

Zbliża się kolejny, już V Kongres ASI Polska! Tym razem będziemy mieli przyjemność spotkać się 11-14 grudnia 2014 na południu Polski, w Bielsko-Białej. Głównym mówcą Kongresu będzie Piotr Stachurski. Spotkanie odbędzie się pod hasłem to „Łaską zbawieni jesteście”.


Mówca jest pastorem. Od momentu przyjęcia chrztu w 1995 roku niezmiennie ceniący sobie przywilej służby dla Boga i zaangażowany w misję Jego Kościoła, najpierw jako kolporter literatury i ewangelista, następnie jako pastor. Służąc obecnie również jako sekretarz Diecezji Południowej, jednocześnie w różnych miejscach prowadzi serie wykładów ewangelizacyjnych pragnąc prowadzić innych do zbawienia w Panu Jezusie.

pstachurskiJako młody człowiek przez wiele lat bardzo pragnął i w różny sposób próbował zasłużyć sobie na zbawienie. Lecz im bardziej chciał być dobrym człowiekiem, tym bardziej zdawał sobie sprawę z własnej grzeszności i niedoskonałości. Dopiero spotkanie się z Bogiem niezwykłej łaski odmieniło jego życie i pozwoliło doświadczyć prawdziwości Bożego pokoju w sercu.

Z zamiłowania wędrowiec różnych szlaków. Zarówno pieszych, szczególnie tych na pięknej Suwalszczyźnie oraz w górach, jak i kajakowych, choćby podczas misyjnych spływów kajakowych. Największą radością – gdy w Bożej bliskości wędrują całą rodziną: Piotr, jego żona Renata oraz dwójka ich nastoletnich dzieci: Daniel i Julia.

Już dziś zaplanuj swoją obecność na Kongresie ASI Polska!

[separator]

[highlight_content]

Zapraszamy na V Kongres ASI Polska,
11-14 grudnia 2014, Bielsko-Biała

KONGRES: więcej

[/highlight_content]

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Kongres 2023 w Jeleniej Górze

Organizacja Kongresu ASI Polska w roku 2023 planowana jest w Diecezji Zachodniej, prawdopodobnie w nowo wyremontowanym budynku Kościoła ADS w Jeleniej Górze. Pamiętaj, aby już

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji