1404 Misja Warszawa 2014

1404 Misja Warszawa 2014 - zdjęcie do wniosku

Wnioskodawca: Zbór Warszawa Ursynów   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 6,200 PLN

Misja w wielkich miastach jest dużym wyzwaniem dla Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Uwzględniając specyfikę stolicy naszego kraju, pragniemy dostosować odpowiednie metody działań misyjnych, które pozwolą nam dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Naszym marzeniem jest dotarcie do 400 tys. osób, aby dać szansę Duchowi Świętemu poruszyć nie tylko intelekt ludzki, ale przede wszystkim wolę, serce oraz sumienie człowieka.

Celem projektu jest rozpowszechnienie 400 tys. gazetowych tematycznych wydań czasopisma „Znaki Czasu” wraz z płytami DVD oraz organizowanie spotkań tematycznych, wystaw i degustacji. Pragniemy poprzez naszą literaturę i produkty medialne oraz strony internetowe zaznaczyć swoją obecność w Warszawie. Planujemy zorganizować Expo Zdrowie, wystawę Pisma Świętego, otworzyć bibliotekę literatury o tematyce zdrowotnej i religijnej. Wierzymy, że dotychczasowe doświadczenia w organizacji wystawy Pisma Świętego w czasie Nocy Muzeów będziemy mogli wykorzystać na większą skalę. Wymaga to zaangażowania dużej liczby członków kościoła, poświęcenia czasu, talentów i środków finansowych. Modlimy się, aby Bóg, który jest źródłem wszelkiej mądrości, nieograniczonych możliwości oraz potężnej mocy i siły, obdarzył nas wszystkim, co jest potrzebne do realizacji projektu misyjnego zaplanowanego na rok 2014 w Warszawie.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji