1519/1416 Bibliamowi.pl

1519-Bibliamowi

Wnioskodawca: OrionPlus   \\   Rok realizacji: 2015   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,200 PLN

Dzisiejsze społeczeństwo pełne jest sprzeczności. Jego obywatele są zagubieni, pogrążeni w kłamstwie a jednocześnie żyjący w przekonaniu o tym, że stanowią sami o sobie. Brak im jest wiarygodnych autorytetów. Przyjmują zatem prawdy, które są im wygodne, narzucone bądź podane w dobrze wyglądającym opakowaniu.
Wielu z nich wciąż szuka prawdy dla siebie. Wydawnictwo Orion plus chce wyjść naprzeciw im wszystkim i stworzyć stronę internetową, gdzie będą mogli znaleźć treści wiarygodne, przybliżające im nie tylko Biblię, ale przede wszystkim jej autora. Dodatkowo pragną wydrukować 20 000 sztuk książki w formacie A5 i objętości 64 stron zawierającej 10 rozdziałów o takiej o to tematyce: Biblia jedyną zasadą wiary, Jak przebacza Bóg, Jak przyjąć Boże przebaczenie, Grzech nieprzebaczalny, Powtórne przyjście Pana Jezusa, Przykazania Boże czy ludzkie, Prawdziwy dzień święty, Śmierć i co dalej, Spirytyzm wczoraj i dziś, Nowa ziemia.
Możesz pomóc im zrealizować to marzenie poprzez swoje zaangażowanie finansowe a wtedy również i TY będziesz mógł innych prowadzić do Boga – poprzez wskazanie strony.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji