1601- Agata Radosh – Siegnij po zdrowie

1601

Wnioskodawca: Agata Radosh   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 1,300 PLN

STOWARZYSZENIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – SIĘGNIJ PO ZDROWIE jest organizacją działającą na rzecz edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony i promocji zdrowia. Celem działalności Stowarzyszenia jest wyposażenie ludzi w stosowną wiedzę i pomoc w dokonaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, a także poprawiają komfort i styl życia. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez organizowanie publicznych wykładów i prelekcji.
Dofinansowanie ASI przeznaczone jest na pokrycie kosztów podróży (koszt paliwa lub biletu PKP) wolontariuszy/prelegentów. Stowarzyszenie prowadzi kanał na YouTube, który na koniec czerwca 2015 roku posiadał ok. 4200 subskrybentów. Nagrania wykładów umieszczone na kanale Sięgnij po zdrowie tylko w pierwszym półroczu 2015 roku zostały wyświetlone ponad 423 000 razy.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji