1626 – Maria Jaworska-Trzop – Obozy szkoleniowe dla młodzieży

1626

Wnioskodawca: Maria Jaworska-Trzop   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,200 PLN

Celem projektu jest stworzenie dla młodzieży możliwości szkolenia pod okiem osób bardziej doświadczonych. Chodzi tu konkretnie o to by pomóc młodym osobom rozwijać ich talenty angażując ich przy tym w różne pożyteczne działania na rzecz innych ludzi. Od prawie pięciu lat prowadzimy z mężem obozy sportowo-misyjne dla młodzieży. Na każdym z nich instruujemy naszych młodszych pomocników jak mogą skuteczniej działać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i darami. Zauważamy jednak coraz większą potrzebę bardziej ukierunkowanego szkolenia. Coraz więcej młodych osób zgłasza nam też chęć wzięcia udziału w takim szkoleniu.
Dlatego chcemy zorganizować 2 obozy (jeden w lecie a drugi w zimie), na których młodzież będzie mogła szkolić się pod okiem doświadczonych osób takich jak kolporterzy, aktywiści zborowi i pastorzy. Ponieważ te szkolenia będą skierowane głównie do licealistów i studentów którzy nie posiadają zbyt wiele środków finansowych chcemy aby uczestnictwo w tych obozach było darmowe lub za symboliczną opłatę 50 złotych. I właśnie dlatego poszukujemy różnych źródeł finansowania tej inicjatywy.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji