1705 – GM3A – Grupy terenowe

1705

Wnioskodawca: GM3A   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 22,000 PLN

“Grupy Terenowe” to kontynuacja projektu realizowanego przez Grupę Misyjną „Trzej Aniołowie”, mającego na celu tworzenie możliwości doświadczenia przez wyznawców i zbory Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego trwałego ożywienia i reformacji.

Grupy Terenowe to filie Grupy Misyjnej „Trzej Aniołowie”. W roku 2017 będzie ich dziesięć. W każdej z nich odbędą się w ciągu roku cztery weekendowe spotkania ożywieniowo-misyjne. Na każdym spotkaniu będzie czas na wspólną modlitwę, budowanie się Słowem Bożym, integrację, wyjścia misyjne oraz wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z pracy misyjnej w różnych zborach. Nie zabraknie również warsztatów i praktycznych szkoleń misyjnych, które dostosowane będą do potrzeb lokalnych odbiorców. Spotkania te mają na celu inspirowanie do stałej, lokalnej współpracy misyjnej między zborami.

Zwieńczeniem całorocznej działalności będzie Ogólnopolski Zjazd Członków Grup Terenowych (2-5.11.2017), który stworzy mozliwość zjednoczenia się w modlitwie wszystkich ożywionych i tęskniących za powrotem Chrystusa braci i sióstr, którzy brali udział w życiu lokalnych Grup. Dla najbardziej zaangażowanych odbędzie się (tuż po Zjeździe) Szkolenie liderów Grup Terenowych (6-12.11.2017).

Środki finansowe otrzymane od ASI Polska przeznaczone będą na stypendium dla wolontariusza zaangażowanego w koordynację tego projektu, a także wparcie lokalnych grup w zakresie organizacji spotkań i materiałów ewangelizacyjnych.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji