1721 – Marysia Jaworska-Trzop – Obozy szkoleniowe dla mlodziezy

Wnioskodawca: Maria Jaworska-Trzop   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,600 PLN

Celem projektu jest stworzenie dla młodzieży możliwości szkolenia pod okiem osób bardziej doświadczonych. Chodzi tu konkretnie o to, aby pomóc młodym osobom rozwijać ich talenty, angażując ich przy tym w różne pożyteczne działania na rzecz innych ludzi. Od 5 lat prowadzimy z mężem obozy sportowo-misyjne dla młodzieży. Na każdym z nich instruujemy naszych młodszych pomocników w tym, jak mogą skuteczniej działać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i darami.
W zeszłym roku zorganizowaliśmy również 2 obozy szkoleniowe, dające możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczeń przygotowujących do samodzielnego podejmowania różnych działań. Szkolenia te przyciągnęły sporą grupę młodych ludzi, którzy byli bardzo zadowoleni z otrzymanego wsparcia.
Niektórzy zostali zainspirowani do podjęcia inicjatywy i od razu rozpoczęli planowanie. Inni zapragnęli bardziej zaangażować się w działania, które już sa organizowane. Dlatego chcemy zorganizować 2 obozy (jeden w lecie, a drugi w zimie) także w 2017 roku. Ze względu na charakter tych działań chcemy, aby uczestnictwo w nich było darmowe lub za symboliczną opłatę 50 złotych. I właśnie dlatego poszukujemy różnych źródeł finansowania tej inicjatywy.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji