1724 – Gabriel Chmielewski – Stawiam na zdrowie

Wnioskodawca: Gabriel Chmielewski   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 4.600 PLN

Projekt Stawiam na zdrowie skierowany jest do każdej osoby ceniącej zdrowie i chcącej wiedzieć więcej o zdrowiu – to kontynuacja działania czterech klubów zdrowia. Program projektu będzie realizowany dla mieszkańców powiatu Konińskiego ze szczególnym uwzględnieniem miasta Konin, gminy Wierzbinek oraz mieszkańców gminy Rzgów. Nie liczy się wiek, wygląd czy pochodzenie, ale pragnienie bycia zdrowym. Ten cel powinien łączyć wszystkich uczestników projektu. Jednak mile widziany jest każdy, kto szuka wsparcia, dowartościowania się, przyjaznych ludzi, sensu w życiu. Właśnie dla tych wszystkich ludzi pragniemy kontynuować już trzy funkcjonujące kluby zdrowia w Koninie i Wierzbinku oraz uruchomić nowy klub w Zaryniu. W ramach klubów odbywać się będą wykłady, szkoły gotowania, degustacje, badania, zajęcia ruchowe, a także będzie możliwość wypożyczenia oraz kupienia dobrej literatury dotyczącej zdrowia.
W trakcie projektu chcielibyśmy zorganizować Expo Zdrowie w Wierzbinku jako podsumowanie dotychczasowych działań. Pragniemy podnieść wiedzę i świadomość ludzką w dziedzinie dbania o zdrowie, ale przede wszystkim zaszczepić uczestnikom dobre nawyki i zamienić chęci w działanie. Chcielibyśmy aby wszyscy uczestnicy dzięki zdobytej wiedzy sami mogli promować zdrowy styl życia i tym samym być żywym przykładem dla innych w myśl powiedzenia: Najlepszy wykład to Twój własny przykład.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji