1917 – Misja Indie 2019

Wnioskodawca: Michaił Raboi   \\   Rok realizacji: 2019   \\   Przyznane dofinansowanie: PLN

Zarówno wśród adwentystów, jak i ludzi otaczających nas jest dużo osób chętnych do pomocy, którzy wiedzą, że wspólnym wysiłkiem można dużo osiągnąć. Grupa 25 wolontariuszy chce pomóc w budowie szkoły „Springs of Love” („Źródła miłości”) w indyjskim stanie Meghalaya. Podczas zaplanowanego na 2019 rok wyjazdu zamierzają wybudować blok administracyjny wraz z mieszkaniami dla nauczycieli na terenie szkoły. Powstanie budynku jest konieczne do poszukiwania oraz utrzymania na tym terenie dobrych nauczycieli.
W ciągu 6 lat trwania projektu uczestnicy wyjazdów – mając osobisty kontakt z dziećmi w szkole – zwracali uwagę na ich dobre wychowanie, przyjacielskie relacje i panującą tam atmosferę. Postawili sobie za cel nakręcenie filmu dokumentalnego o wpływie szkoły „Springs of Love” na rozwój dzieci. Na przykładzie historii kilku uczniów, którzy przeszli przez trudną sytuację rodzinną i życiową, chcą pokazać, jak szkoła dała im nowe życie. Nauczając w duchu chrześcijańskim, szkoła inspiruje rozwój duchowych, moralnych wartości i daje możliwości prowadzenia satysfakcjonującego, pełnego chrześcijańskiego życia. Dotacja z ASI Polska przeznaczona jest na dofinansowanie kosztów przejazdu grupy wolontariuszy do Indii.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji