1212 Stoisko z literaturą (2)

Dodane przez ASI Polska   /   14 stycznia 2013  /    Raporty

 
Sprawozdanie okresowe
W maju 2012 roku zbór w Koninie rozpoczął służbę polegającą na sprzedaży i wypożyczaniu literatury od domu do domu. Natomiast od października 2012 roku udało nam się otworzyć uliczną wypożyczalnię i sprzedaż literatury zdrowotnej i religijnej. Bardzo trafnym posunięciem w tym zakresie okazało się ustawienie stoiska na tutejszej giełdzie. Przez siedem godzin prowadziliśmy sprzedaż literatury, rozdając przy tym ulotki GLOW i KSB. Dzięki łasce Bożej, rozprowadziliśmy 28 książek, mieliśmy także okazję porozmawiać głębiej z trzema osobami na tematy duchowe, a nawet pomodlić się z jedną z nich.


Osobiste doświadczenie
Mieliśmy kilka budujących doświadczeń w trakcie wykonywania tej służby i każde z nich warte by było przytoczenia. Chciałbym jednak wspomnieć szczególnie o tym, które Pan dał nam na sam koniec, gdy już szykowaliśmy się do powrotu. Otóż staliśmy obok pana, który sprzedawał meble i (o czym nie wiedzieliśmy) bacznie się nam przyglądał przez cały czas, który tam byliśmy. Kiedy składaliśmy już stoisko, podszedł do nas i powiedział: „Uważnie się wam przyglądałem. Pokażcie, co tutaj macie ciekawego”. Zaprezentowaliśmy mu więc kilka pozycji. Zdecydował się na „Wielki bój” oraz „Sukces w twoich rękach”. Po tym doświadczeniu zrozumieliśmy o wiele bardziej, jak wielki wpływ ku dobremu, bądź ku złemu, jako dzieci Boże, możemy wywierać na ludzi dookoła nas.

Zobacz projekt!

 

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry