1811 – GM3A – Grupy Terenowe – raport okresowy

W roku 2018 odbyły się cztery spotkania, jeden Ogólnopolski zjazd GT i jedno spotkanie przygotowujące liderów do prowadzenia i kontynuacji dalszych działań na terenie.
1) 9-10.11.2018 odbyło się spotkanie Grupy Terenowej we Wrocławiu, rozpoczęcie Sabatu mieliśmy w Wołowie a nabożeństwo i program popołudniowy w Sobotę we Wrocławiu. W sobotę na nabożeństwie było około 70 osób, na wyjście misyjne wyszło 25 osób z ankietą o religijności i ankietą i zdrowiu i zaproszeniami na spotkania tzw. anty-nikotynówki. Praca odbywała się w okolicach zboru. W popołudniowym spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób. Odbyły się warsztaty na temat ważności modlitwy i Pisma Świętego w czasach końca. Została zorganizowana lokalna GT za którą odpowiedzialny jest Piotr Hoffmann, lokalny pastor ale też został założony Komitet organizacyjny i modlitewny.
2) 16-17.11 odbyło się spotkanie Grupy Terenowej w Szubinie. W piątek rozpoczęliśmy wspólnie z grupą szubińską wspólne sobotnie nabożeństwo, w którym uczestniczyli również przyjaciele prawdy. Do południa w Sobotę uczestniczyliśmy w nabożeństwie w Bydgoszczy, a po południu wróciliśmy na teren Szubina. Zostały zaangażowane do misji osoby nie tylko z lokalnej grupy ale też dołączyły osoby ze zboru w Bydgoszczy. W GT w Szubinie uczestniczyło 20 osób. Na zakończenie Soboty dołączyła do nas sąsiadka, która od dłuższego czasu jest przyjacielem Prawdy. W trakcie wyjścia misyjnego rozdawaliśmy zaproszenia na Klub Zdrowia w Szubinie.
3) 23-24.11 odbyło się spotkanie Grupy Terenowej w Nysie. W piątek wspólnie ze zborem rozpoczęliśmy Sabat, nie zabrakło doświadczeń nawrócenia i doświadczeń jakie mamy na co dzień z Panem Bogiem. Kazanie miał Jakub Kędryna. W sobotnim nabożeństwie uczestniczyło 60 osób nie tylko z lokalnego zboru ale też z Opola, Wielunia. Kazanie miał brat Henryk Nowakowski. Od razu po nabożeństwie mogliśmy wyjść na miasto z książką Wielki Bój a także z innymi książkami duchowymi i zdrowotnymi, które mogliśmy wręczyć przy okazji przeprowadzania ankiety. Rozdawaliśmy również zaproszenia na wykłady, które odbywają się w każdy wtorek i prowadzone przez lokalnego pastora Marcina Knapika. Popołudniowym programie uczestniczyło około 50 osób, w którym między innymi był warsztat: Czy misja w czasach końca może być skuteczna. Również zostały zaplanowane dalsze działania na kolejny rok a także komitet organizacyjny na opolską GT.
4) 1.12. odbyło się spotkanie Grupy Terenowej we Świdnicy w ramach dolnośląskiej GT. Przyjechały osoby ze zboru we Wrocławiu. W spotkaniu uczestniczyło 40 osób. Kazanie miał pastor Andrzej Majewski. Po agapie mieliśmy wyjście misyjne z literaturą na ulicy i od domu do domu. A w popołudniowym programie było między innymi szkolenie misyjne “pierwszy kontakt” i jak rozmawiać z osobami z różnych wyznań. Zaplanowane kolejne spotkanie w Lubine.
5) 14-15.12 odbyło się spotkanie Grupy Terenowej w okręgu Kujawskim w Toruniu. W spotkaniu GT uczestniczył nie tylko zbór w Toruniu, ale też Szubin, Bydgoszcz, Chełmno. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjściu misyjnym na terenie rynku w Toruniu. Mogliśmy dla mieszkańców miasta zaśpiewać a także podzielić się ewangelią. Mieliśmy wystawiony również plakat z zapytaniem “Gdzie teraz jest Jezus” . W trakcie koncertu zostało rozdana literatura: Droga do Chrystusa, Wielki Bój, gazetka “Znaki czasu” i “Najpiękniejsze Nauki Chrystusa”. W trakcie tego spotkania mówiliśmy na temat ważności postu i modlitwy dla uczniów w czasie końca.


[separator line=”yes”]

Zobacz projekt!

Więcej:

Termin następnego kongresu? Zagłosuj

Naszym gorącym pragnieniem jest to, aby kolejny Kongres w roku 2022 mógł mieć formę fizycznego spotkania. Doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że w cieplejszym czasie ograniczenia

Projekty misyjne na rok 2022

2202 nadzieja.tv — Pomagaj sobie i innym — 2022 Praca przez media stanowi bardzo ważny dział misji, wywierający wpływ na setki tysięcy ludzi. Dzięki niej

Zobacz program Kongresu 2021

Program Ramowy XII Kogresu ASI Polska 10-11 grudnia 2021 r. nadzieja.tv PIĄTEK, 10 grudnia 2021 15.30 – 16.45 – BLOK I – Rozpoczęcie XII Kongresu

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji