Mówcy Kongresu 2016

moskala Milan Moskala
Pochodzący z Czeskiego Cieszyna dentysta z 40-letnią praktyką. W czasie swojej kariery zawodowej pracował nie tylko w różnych placówkach medycznych, ale także w Kościele czeskim jako sekretarz ds. zdrowia. W ramach współpracy z czeskim oddziałem ADRA realizował program pomocy medycznej w Bośni, pracując jako objazdowy misjonarz-dentysta. Od 18 lat przebywa w Bangladeszu, gdzie w Adwentystycznej Klinice Dentystycznej w Dhaka razem z żoną pielęgniarką rozwiązuje problemy stomatologiczne ludności tego kraju. Jego pragnieniem jest być wiernym Bożym sługą, który aż do powrotu Jezusa będzie świadkiem Jego niezwykłej łaski i miłości.


orzechowski Wojciech Orzechowski
Przedsiębiorca, inwestor, szkoleniowiec. Od 15 lat prowadzi przedsięwzięcie pod nazwą Go3.pl spółka z o.o., obecnie jest tam prezesem zarządu. Wyszkolił i poprowadził do sukcesu dziesiątki handlowców z całej Polski. Realizuje projekty z zakresu inwestowania w nieruchomości pod nazwą Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości www.wiwn.pl. Autor podręcznika „Zarabiaj na nieruchomościach”, planszowej gry edukacyjnej „Rentier”, ale także książek religijnych p.t. „Czekając na Jezusa” oraz „Bliżej Boga Być”. Mieszka w okolicach Rimini we Włoszech.


przem Przemysław Mieszkowski
Dla Córeczki jest mistrzem w bawieniu się lalkami. W oczach Syna wciąż jeszcze jawi się jako najlepszy starszy zboru, programista i gitarzysta, który mówi po angielsku lepiej niż Elżbieta II. Nad jego biurkiem od lat wisi kartka z napisem „Jesteś najlepszym mężem”, którą zawiesiła jego Żona. Tak na wyrost i na zachętę. A to wszystko dzięki Bogu, który od ponad 20 lat codziennie ściąga go z łóżka i mówi: „Głowa do góry”.


siejowie Małgorzata i Andrzej Siejowie
Od 26 lat są szczęśliwym małżeństwem. Tyle samo lat również pracują jako małżeństwo pastorskie. Mają dwoje dorosłych dzieci: Żanetę i Filipa. Bardzo lubią pracować z osobami, których życiorysy są poplątane. W każdą rzecz, którą robią, angażują się całkowicie, wkładając w nią całe swoje serce. W wolnych chwilach, które naprawdę się zdarzają, lubią biegać i jeździć na rolkach. Ich motto życiowe brzmi: „Największym bogactwem i szczęściem w życiu jest pełne zaufanie Bogu w każdej sprawie”.


matter Jacek Matter
Pastor i doktor nauk medycznych. Teolog z powołania, prawdziwy pasjonat Pisma Świętego. Jego stały zachwyt wzbudza plan zbawienia objawiony w Jezusie Chrystusie, stanowiący ulubiony temat wykładów i kazań. Redaktor, długoletni współpracownik Wydawnictwa Znaki Czasu oraz Fundacji Źródła Życia, autor wielu artykułów i książek o tematyce psychologicznej, medycznej i duchowej.
Z zamiłowania zbieracz kurek, kucharz z wyobraźnią, amator dobrej książki, kina i humoru. Razem z żoną Anną mają czworo dorosłych dzieci oraz trzy wnuczki.


kuczek Robert Kuczek
Założyciel i prezes zarządu Fundacji Źródła Życia – instytucji wspierającej Kościół, prowadzącej drukarnię Alterna, wydawnictwo Źródła Życia (książki o tematyce zdrowotnej), Orion Plus (książki o tematyce duchowej) oraz Źródełko (materiały dla dzieci i młodzieży), a także program rewitalizacji i edukacji zdrowotnej NEWSTART.
Pomysłodawca powstania polskiego oddziału ASI i wiceprzewodniczący zarządu ASI Polska. Nieuleczalny wizjoner – jego ulubione zajęcie to poszukiwanie nowych sposobów rozwoju działań misyjnych. Żonaty ojciec dwóch pięknych córek, z którymi uwielbia wyprawiać się nad morze lub wspólnie kajakować. Miłośnik pierogów.


[separator]

[highlight_content]

Zapraszamy na VII Kongres ASI Polska

8-10 grudnia 2016, Warszawa

KONGRES: więcej

[/highlight_content]

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Kongres 2023 w Jeleniej Górze

Organizacja Kongresu ASI Polska w roku 2023 planowana jest w Diecezji Zachodniej, prawdopodobnie w nowo wyremontowanym budynku Kościoła ADS w Jeleniej Górze. Pamiętaj, aby już

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji