VII Kongres ASI 2016 – najważniejsze informacje

zdjecie-glowne

Szybkimi krokami zbliża się kolejny, już VII Kongres ASI Polska. Tym razem spotkamy się w Warszawie w dniach 8-10 grudnia 2016. Głównym mówcą będzie brat Milan Moskala – znakomity mówca i misjonarz medyczny z Bangladeszu. Kongres ASI jest miejscem, gdzie możemy poznawać Pana Boga i wywyższać Jego imię. W czasie jego trwania poznamy niecodzienne sposoby realizacji misji zleconej nam przez Boga. Usłyszymy o realizacji projektów wspieranych przez ASI w całym kraju oraz o nowych przedsięwzięciach, które potrzebują naszego wsparcia. Ponadto będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w wielu praktycznych wykładach tematycznych, które pozwolą nam zgłębić interesujące zagadnienia takie jak:

– Jak napisać doskonały projekt
– Jak prowadzić dzieci do Chrystusa
– Jak założyć działalność gospodarczą / swój biznes / firmę
– Czy grozi nam kryzys tożsamości w Kościele
– Jak zachować równowagę między pracą misyjną, zawodową i rodziną.

mowcy

 

W tym roku będziemy również gościć znakomitą grupę muzyczną z Ukrainy – Grace, która podczas całego Kongresu, będzie służyła swoimi darami, wprowadzając nas w niezwykłą atmosferę, oraz dając nam jeszcze jedną sposobność do wielbienia Boga – poprzez wspólny śpiew. Członkowie grupy Grace przygotowali również koncert, który odbędzie się w sobotę wieczorem.

zespol

 
Dużym atutem tegorocznego Kongresu będzie niezliczona wręcz ilość okazji do wysłuchania żywych i inspirujących doświadczeń naszych sióstr i braci, którzy opowiedzą o tym, co przeżywają z Panem Bogiem i w jaki sposób angażują się w Boże dzieło. Dowiemy się, jak wspierają misję (zarówno w Polsce, jak i za granicą) poprzez tworzenie i realizowanie projektów misyjnych, osobiste zaangażowanie czasu i talentów oraz pomoc materialną.

Każdy z nas został wyposażony przez Boga w szczególne dary, talenty, zdolności i predyspozycje. Każdy z nas otrzymuje również Boże błogosławieństwa w postaci środków materialnych i dysponuje pewną ilością czasu. Abyśmy wszyscy mogli Dzielić się Chrystusem w miejscu pracy, potrzebujemy wzajemnego wsparcia i pomocy – ochoczego gospodarowania tym, czym obdarował nas Bóg.

Dlatego nie może Cię zabraknąć na tegorocznym Kongresie!

Miejsce Kongresu:
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe
Fundacji Nowe Horyzonty
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa
http://www.centrumkonferencyjne.com.pl/

Rejestracja
Rejestracja na VII Kongres ASI Polska rozpoczyna się dnia 13.11.2016 i będzie możliwa do 4.12.2016. Jednak dla tych, którzy zarejestrują się w pierwszej kolejności, czekają specjalne zniżki!

od 13 do 27 listopada 2016 r. (opłaty wg cennika z 20% upustem)
od 28 do 4 grudnia 2016 r. (opłaty wg cennika)

Możesz zarejestrować się na dwa sposoby:
elektronicznie — pobierając i wypełniając formularz rejestracyjny za strony asi.org.pl, a następnie wysyłając go na adres kongres@asi.org.pl;

telefonicznie — dzwoniąc pod numer 790-869-204.

Szczegółowy cennik oraz informacje dotyczące wyżywienia i zakwaterowania już niebawem zostaną zamieszczone na naszej stronie (do 11-11-2016).

Przed kongresem znajdziecie tutaj również szczegółowy program VII Kongresu ASI Polska Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nim – będzie bardzo ciekawie i inspirując!. Dodatkowo, program ten będzie przekazany w wersji drukowanej wszystkim uczestnikom Kongresu przy rejestracji w Warszawie.

Zachęcamy więc wszystkich do śledzenia naszej strony internetowej i zapisu na newsletter, do dołączenia do nas na naszym profilu na facebooku oraz przede wszystkim do PRZYJAZDU NA KONGRES!

Więcej informacji – już wkrótce!

[separator]

[highlight_content]

Zapraszamy na VII Kongres ASI Polska

8-10 grudnia 2016, Warszawa

KONGRES: więcej

[/highlight_content]

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Kongres 2023 w Jeleniej Górze

Organizacja Kongresu ASI Polska w roku 2023 planowana jest w Diecezji Zachodniej, prawdopodobnie w nowo wyremontowanym budynku Kościoła ADS w Jeleniej Górze. Pamiętaj, aby już

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji