Zgłoś pomysł. Otrzymaj dotację na rok 2025

Czy chcesz rozpocząć lub rozwinąć pracę misyjną dla Boga? Nie wiesz skąd wziąć część funduszy na realizację twojego pomysłu? Skorzystaj ze wsparcia ASI Polska, które od lat wspiera członków Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w finansowaniu projektów misyjnych. Nie zwlekaj! Złóż swój wniosek o dofinansowanie i działaj ku chwale Boga.

Zgłoś swój pomysł jako projekt i dołącz zdjęcie promocyjne. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz wniosek o dotację do Twojego pomysłu misyjnego, który trzeba będzie uzupełnić, co najmniej w tych punktach:

  • tekst promocyjny,
  • budżet,
  • żródła finansowania.

Kiedy wypełnisz te trzy punkty, Twój pomysł stanie się gotowym projektem.
Projekt powinien być uzupełniony do 31 maja 2024.

Zbieramy wnioski o dotację do projektów misyjnych, które mają być realizowane w roku 2025. Projekty misyjne z tego wiosennego naboru wniosków będą prezentowane na jesiennym kongresie ASI Polska 2024.

Czekamy na zgłoszenie Twojego pomysłu do końca dnia 26 maja 2024.

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Kongres 2023 w Jeleniej Górze

Organizacja Kongresu ASI Polska w roku 2023 planowana jest w Diecezji Zachodniej, prawdopodobnie w nowo wyremontowanym budynku Kościoła ADS w Jeleniej Górze. Pamiętaj, aby już

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji