Zobacz projekty misyjne na rok 2023

2301 – Łukasz Łękawa – Promocja książek na Dolnym Śląsku
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 3.000 PLN

Jednym z celów, jakie chcemy zrealizować poprzez promocję książki „Wielki bój”, jest skierowanie uwagi czytelników na Słowo Boże.

2302 – Nadzieja.tv – Radio internetowe nadzieja.fm
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 20.000 PLN

Popularność radia w Polsce nie maleje. Radia internetowego słucha 8% społeczeństwa. Prawie trzy czwarte osób w wieku od 15-75 lat codziennie korzysta z tego medium, a wyniki są w miarę stabilne od lat – pokazuje najnowszy raport Komitetu Badań Radiowych. Radiem nadzieja.fm pragniemy dotrzeć do zupełnie nowego odbiorcy, który nie zna naszej działalności telewizyjnej.

2304 – Fundacja Źródła Życia – Literatura dla Ukrainy 2
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 24.500 PLN

W związku z przedłużającą się wojną na Ukrainie, masowym napływem uchodźców do Polski oraz dramatyczną sytuacją osób, które pozostały na terenie broniącego się kraju, postanowiliśmy wydrukować dodatkową ilość publikacji dla obywateli Ukrainy.

2305 – Dorota Knapik – Misyjne Obozy Muzyczne
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 10.000PLN

Misyjny Obóz Muzyczny jest wspaniałą wakacyjną przygodą dla tych, którzy kochają zarówno muzykę, jak i misję. Nasza muzyka – przyjazna dla ucha osób w różnym wieku połączona z głębokimi tekstami wywyższającymi Zbawiciela będzie dostępna nie tylko dla osób, które wysłuchają naszych koncertów na żywo, ale także w formie teledysków zamieszczonych w Internecie.

2307 – Zbór Łódź – Rozwój służby medialnej
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 4.500 PLN

Adwentyści Łódź to grupa osób ze zboru Łódź Widzew zaangażowana w służbę głoszenia Ewangelii, wykorzystująca nowoczesne środki medialne. Od kilku lat działamy w Internecie poprzez kanał na YouTube, Facebook, stronę internetową oraz serwisy podcastów, transmitując cotygodniowe nabożeństwa, wykłady i koncerty. Obecnie planujemy zakup cyfrowego miksera audio, a w przyszłości trzeciej kamery kompatybilnej z pozostałymi.

2308 – Fundacja Rozwoju Niebieska Strefa – Holistyczne Centrum Rodziny w Zielonej Górze
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 29.000 PLN

Kolejny rok działania Holistycznego Centrum Wpływu to kolejne kroki i wyzwania na drodze do założenia drugiego zboru w Zielonej Górze. Chcemy, aby był to zbór rodzinny, międzynarodowy. Wierzymy w biblijną ideę przyprowadzania całych rodzin do Chrystusa, dlatego działania, które podejmujemy są zorientowane przede wszystkim na rodziny (w tym ukraińskie). Program działania w HCR prowadzony jest przez zatrudnionych pracowników (fizjoterapeutka, konsultant ds. imigrantów, animatorka, doradca rodzinny, koordynator).

2310 – Mirosław Kania – Kolportaż książki Wielki Bój
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 7.500 PLN

Jesteśmy grupą misyjną prowadzącą swoją działalność od 2019 r. Zaangażowanych w tę ewangelizację jest kilkunastu wolontariuszy, przede wszystkim ze zborów Poznań, Żagań oraz Zielona Góra i Gorzów Wlkp. Zajmujemy się przede wszystkim kolportażem książki Wielki Bój (książka za ankietę) oraz wszelką działalnością misyjną związaną z tym projektem.

2311 – Kompas – Adwentystyczna szkoła podstawowa
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 28.000 PLN

Edukacja adwentystyczna w Polsce nabiera rozpędu. Mamy już przedszkole, szkołę podstawową w trybie edukacji domowej (klasy 1-5). W kolejnych latach planujemy otworzyć klasy 6-8 oraz liceum. Idąc za radami Bożymi jesteśmy otwarci na wszystkie dzieci, również te ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

2312 – Zespół WNiM  – Młodzi dla Jezusa
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 3.500 PLN

Naszym celem jest przede wszystkim ewangelizacja i integracja młodzieży w naszych działaniach. Działania zespołu przez ostatnie 6 lat spowodowały, że zespół liczył w początkowym okresie 10 osób, a obecnie skupia około 20. Sprzęt, który używamy m.in. mikrofony, okablowanie, służy od wielu lat w KADS tj. na campach, zjazdach kościelnych, ASI, koncertach. Obecnie z uwagi na wyeksploatowanie jest często awaryjny i wymaga wymiany.

Więcej:

Kongres 2022 w Gliwicach

Zarejestruj się Nie bój się Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, łączonym kongresie ASI Polska, ASI Europa i Diecezji Południowej. Adwentystyczne

Dotacja do projektu na rok 2023

Czy chcesz rozpocząć lub rozwinąć pracę misyjną dla Boga? Nie wiesz skąd wziąć część funduszy na realizację twojego pomysłu? Skorzystaj ze wsparcia ASI Polska, które

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji