Zobacz projekty misyjne na rok 2023

2301 – Łukasz Łękawa – Promocja książek na Dolnym Śląsku
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 3.000 PLN

Jednym z celów, jakie chcemy zrealizować poprzez promocję książki „Wielki bój”, jest skierowanie uwagi czytelników na Słowo Boże.

2302 – Nadzieja.tv – Radio internetowe nadzieja.fm
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 20.000 PLN

Popularność radia w Polsce nie maleje. Radia internetowego słucha 8% społeczeństwa. Prawie trzy czwarte osób w wieku od 15-75 lat codziennie korzysta z tego medium, a wyniki są w miarę stabilne od lat – pokazuje najnowszy raport Komitetu Badań Radiowych. Radiem nadzieja.fm pragniemy dotrzeć do zupełnie nowego odbiorcy, który nie zna naszej działalności telewizyjnej.

2304 – Fundacja Źródła Życia – Literatura dla Ukrainy 2
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 24.500 PLN

W związku z przedłużającą się wojną na Ukrainie, masowym napływem uchodźców do Polski oraz dramatyczną sytuacją osób, które pozostały na terenie broniącego się kraju, postanowiliśmy wydrukować dodatkową ilość publikacji dla obywateli Ukrainy.

2305 – Dorota Knapik – Misyjne Obozy Muzyczne
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 10.000PLN

Misyjny Obóz Muzyczny jest wspaniałą wakacyjną przygodą dla tych, którzy kochają zarówno muzykę, jak i misję. Nasza muzyka – przyjazna dla ucha osób w różnym wieku połączona z głębokimi tekstami wywyższającymi Zbawiciela będzie dostępna nie tylko dla osób, które wysłuchają naszych koncertów na żywo, ale także w formie teledysków zamieszczonych w Internecie.

2307 – Zbór Łódź – Rozwój służby medialnej
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 4.500 PLN

Adwentyści Łódź to grupa osób ze zboru Łódź Widzew zaangażowana w służbę głoszenia Ewangelii, wykorzystująca nowoczesne środki medialne. Od kilku lat działamy w Internecie poprzez kanał na YouTube, Facebook, stronę internetową oraz serwisy podcastów, transmitując cotygodniowe nabożeństwa, wykłady i koncerty. Obecnie planujemy zakup cyfrowego miksera audio, a w przyszłości trzeciej kamery kompatybilnej z pozostałymi.

2308 – Fundacja Rozwoju Niebieska Strefa – Holistyczne Centrum Rodziny w Zielonej Górze
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 29.000 PLN

Kolejny rok działania Holistycznego Centrum Wpływu to kolejne kroki i wyzwania na drodze do założenia drugiego zboru w Zielonej Górze. Chcemy, aby był to zbór rodzinny, międzynarodowy. Wierzymy w biblijną ideę przyprowadzania całych rodzin do Chrystusa, dlatego działania, które podejmujemy są zorientowane przede wszystkim na rodziny (w tym ukraińskie). Program działania w HCR prowadzony jest przez zatrudnionych pracowników (fizjoterapeutka, konsultant ds. imigrantów, animatorka, doradca rodzinny, koordynator).

2310 – Mirosław Kania – Kolportaż książki Wielki Bój
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 7.500 PLN

Jesteśmy grupą misyjną prowadzącą swoją działalność od 2019 r. Zaangażowanych w tę ewangelizację jest kilkunastu wolontariuszy, przede wszystkim ze zborów Poznań, Żagań oraz Zielona Góra i Gorzów Wlkp. Zajmujemy się przede wszystkim kolportażem książki Wielki Bój (książka za ankietę) oraz wszelką działalnością misyjną związaną z tym projektem.

2311 – Kompas – Adwentystyczna szkoła podstawowa
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 28.000 PLN

Edukacja adwentystyczna w Polsce nabiera rozpędu. Mamy już przedszkole, szkołę podstawową w trybie edukacji domowej (klasy 1-5). W kolejnych latach planujemy otworzyć klasy 6-8 oraz liceum. Idąc za radami Bożymi jesteśmy otwarci na wszystkie dzieci, również te ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

2312 – Zespół WNiM  – Młodzi dla Jezusa
Rok realizacji 2023
Przyznane dofinansowanie: 3.500 PLN

Naszym celem jest przede wszystkim ewangelizacja i integracja młodzieży w naszych działaniach. Działania zespołu przez ostatnie 6 lat spowodowały, że zespół liczył w początkowym okresie 10 osób, a obecnie skupia około 20. Sprzęt, który używamy m.in. mikrofony, okablowanie, służy od wielu lat w KADS tj. na campach, zjazdach kościelnych, ASI, koncertach. Obecnie z uwagi na wyeksploatowanie jest często awaryjny i wymaga wymiany.

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji