Termin następnego kongresu? Zagłosuj

Naszym gorącym pragnieniem jest to, aby kolejny Kongres w roku 2022 mógł mieć formę fizycznego spotkania. Doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że w cieplejszym czasie ograniczenia epidemiologiczne są znoszone.

Z tego powodu zastanawiamy się nad organizacją kolejnego Kongresu w innym terminie. Poniżej podajemy kilka propozycji i uprzejmie prosimy o wypełnienie poniżej ankiety – sondy. Musisz być zalogowany/-a na swoje konto Google, aby oddać głos. Twój adres email nie jest zapisywany w głosowaniu.

Dzięki Twojej opinii, będzie nam łatwiej zdecydować, w jakim terminie organizować kolejny Kongres. Decyzję chcielibyśmy podjąć wieczorem 15 grudnia 2021. Czy pomożesz nam w podjęciu decyzji, wypełniając ankietę?

Więcej:

Zobacz projekty misyjne na rok 2023

2301 – Łukasz Łękawa – Promocja książek na Dolnym Śląsku Rok realizacji 2023 Przyznane dofinansowanie: 3.000 PLN Jednym z celów, jakie chcemy zrealizować poprzez promocję

Kongres 2022 w Gliwicach

Zarejestruj się Nie bój się Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, łączonym kongresie ASI Polska, ASI Europa i Diecezji Południowej. Adwentystyczne

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji