1308 Nadzieja.TV

[imgframe path=”http://asi.org.pl/site/wp-content/uploads/2012/10/1308-projekt.jpg” size=”full” class=”alignnone”]

Wnioskodawca: Zbór Podkowa Leśna   \\   Rok realizacji: 2013   \\   Przyznane dofinansowanie: 22,000 PLN

Czasy, w jakich żyjemy, wymagają elastyczności i wizji, by właściwie wykorzystać nowe formy i środki dane nam dzisiaj przez Boga. Nadzieja.tv jest pierwszym w naszym kraju tak pełnym serwisem telewizyjnym, którego celem jest zapoznanie ludzi z poselstwem adwentowym za pomocą transmisji na żywo i podcastów telewizyjnych. Jako jedyni w Polsce transmitujemy nabożeństwo sobotnie wraz ze studium lekcji Szkoły Sobotniej.

Zaistnienie telewizji stało się środkiem do otwarcia wielu serc ludzi dla Chrystusa i stałego kontaktu z wierzącymi. Odbieramy wzruszające listy z wielu krajów od osób indywidualnych i grup uczestniczących regularnie m.in. w wykładach biblijnych. Chwała Panu za takie możliwości. Jesteśmy świadomi, że odbiorców naszych programów może stale przybywać. Pragniemy to robić coraz bardziej profesjonalnie, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom. Z tym jednak wiążą się stałe wydatki i poszukiwanie wolontariuszy do współpracy. Działanie nadzieja.tv skierowane jest do nieograniczonego grona widzów w Polsce i za granicą. Jednak bez finansowego wsparcia, ta wspaniała praca nie może być kontynuowana.

nadzieja.tv

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji