1309 Tłumaczenia materiałów Pathfinder

[imgframe path=”http://asi.org.pl/site/wp-content/uploads/2012/10/1309-projekt.jpg” size=”full” class=”alignnone”]

Wnioskodawca: Pathfinder   \\   Rok realizacji: 2013   \\   Przyznane dofinansowanie: 8,500 PLN

Związek Harcerstwa Adwentystycznego Pathfinder działa w Polsce od 1989 r. Stawiamy sobie za cel, by młodzież adwentystyczna pozostała w progach Kościoła, nie musząc uciekać do zajęć oferowanych przez otaczający ich świat. Ruch ten pomaga skupionym w nim dzieciom, młodzieży i dorosłym patrzeć na Boga przez pryzmat pracy, w jakiej uczestniczą, przyrody, jaką widzą i miłości przyjaciół, jakiej doznają.

Poza wieloma wyjazdami Pathfindersi są czynnie włączeni w działalności swoich drużyn. Każda z drużyn realizuje plan roczny, co pozwala na rozwój każdego Pathfindersa. Każdy plan zawiera możliwości zdobycia kolejnych stopni harcerskich w chrześcijańskim duchu. Nasze dzieci i młodzież pod opieką oddanych Bogu liderów mogą nie tylko bezpiecznie i z pożytkiem spędzać czas, ale przede wszystkim rozwijać się duchowo. Podobnie jak na Zachodzie tak i w Polsce Pathfinder zrzesza młodzież nie tylko adwentystyczną i dla wielu staje się pierwszym ogniwem w odnajdywaniu ścieżki życia z Jezusem. Dlatego też celem naszego projektu jest pomoc w sfinansowaniu tłumaczenia materiałów dla liderów, by drużynowi mogli poprawić swoje umiejętności oraz pogłębić swoją wiedzę o tę dotychczas osiągalną.

Realizacja projektu pozwoli na jeszcze bardziej aktywne działanie harcerzy w Polsce.

Inwestujmy w przyszłość naszego Kościoła!

Pathfindersi (pathfinder.pl)

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji