1402 Edukacja zdrowotna – filmy promocyjne

1402 Edukacja Zdrowotna - filmy promocyjne - wniosek

Wnioskodawca: Fundacja „Źródła Życia”   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 1,400 PLN

Fundacja Źródła Życia od wielu lat prowadzi szereg programów z zakresu szeroko pojętych zagadnień zdrowia. Naszym celem jest stworzenie 8 kilkuminutowych filmów wideo, jakie mogłyby być wyświetlane na poszczególnych stoiskach w czasie wystaw Expo Zdrowie (na monitorach, przy pomocy projektorów itp.). Ta specjalna promocja multimedialna zawierałaby krótkie migawki tworzone w plenerze lub w studiu, także z udziałem aktorów, z adekwatnym podkładem muzycznym oraz głosem lektora.

Ilość odcinków uzależniona jest od tematyki poszczególnych stanowisk. Filmy posłużą również jako seria ilustracji multimedialnych dostępnych bezpłatnie do pobrania (Internet) i wyświetlania przez wszystkich zainteresowanych zagadnieniami zdrowia. Znajdą się one na witrynie internetowej Fundacji (www.fzz.pl), jak również innych przedsięwzięć zdrowotnych prowadzonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego oraz organizacji zainteresowanych edukacją zdrowotną w naszym kraju i poza nim (np. prowadzonych przez skupiska Polaków za granicą). Filmy zostaną również wydane na płycie DVD i/lub Blue-ray (BD), aby można było je dystrybuować również w tej formie.

Ta atrakcyjna forma multimedialna na poszczególnych stanowiskach Expo Zdrowie ułatwi uczestnikom zapamiętywanie najważniejszych informacji. Dzięki temu, opuszczając wystawę, będą wiedzieć, co korzystnie wpływa na zdrowie, jak również zostaną zachęceni do wprowadzenia koniecznych zmian w stylu życia, aby ustrzec się chorób i zachować witalność na długie lata.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji