1401 Tajemnice Biblii

1401 Tajemnice Biblii - zdjęcie do wniosku2

Wnioskodawca: Andrzej Majewski   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 1,400 PLN

www.tajemnicebiblii.blogspot.com

Prowadzony przeze mnie blog wraz z utworzonym kanałem filmowym to nowoczesna, bezpośrednia i ciekawa forma ewangelizacji. Jest to wspaniałe narzędzie wspierające lokalną misję Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego – kolporterów, pastorów, ewangelistów i wyznawców. W codziennym życiu rozmawiamy z przypadkowymi ludźmi w pociągu, na ulicy, w kolejce i nigdy więcej się nie widzimy. Podanie adresu bloga jest taką drobną sprawą, a misja może być kontynuowana.

Blog „Tajemnice Biblii” zawiera ciekawe informacje kreacjonistyczne i wykłady ewangelizacyjne. Regularnie publikowane artykuły i filmy zawierają niezwykłe odkrycia i cudowne prawdy Pisma Świętego. Aby jeszcze bardziej rozwinąć stronę kanału filmowego niezbędny jest zakup kamery, statywu, mikrofonu i wydrukowanie ulotek-wizytówek. Filmy będą systematycznie umieszczane na blogu, aby zainteresować ludzi Pismem Świętym.

Dzięki temu nowoczesnemu, prostemu narzędziu nie stracimy możliwości wpływu na setki ludzi, którzy często w różnych, nawet najmniej spodziewanych miejscach i okolicznościach, rozpoczynają z nami rozmowy o Bogu, a później nie mamy z nimi kontaktu. Wręczenie wizytówki zachęci ich do odwiedzenia „Tajemnic Biblii”, a ten blog stanie się źródłem wiedzy dla spragnionych dusz. Mam nadzieję, że wiele osób, mając dostęp do Internetu, tym sposobem znajdzie drogę do Boga.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji